Kanye West duikt op bij Vlaamse basketbalmatch
Kanye West is maandag plots opgedoken in Houthalen-Helchteren, in de Vlaamse provincie Limburg. Tijdens een wedstrijd van het Amerikaanse JBA USA Team tegen Hubo Limburg United Academy kwam de miljonair na het derde kwartier binnenwandelen. De zaal ging uit zijn dak.
De echtgenoot van Kim Kardashian nam naast JBA-stichter LaVar Ball plaats en keek het vierde kwartier mee uit. De twee zijn vrienden.
Dat Kanye, die zichzelf ook wel Ye noemt, naar de match zou komen, werd in de wandelgangen gefluisterd. Toen hij bij aanvang niet opdaagde, meende iedereen dat het maar om een broodje aap-verhaal ging. Tot de rapper toch binnenstapte.
De JBA-competitie bestaat uit acht ploegen, de tien beste spelers toeren momenteel door Europa. Eén van de spelers is LaMelo Ball, de zoon van de oprichter.
Sporthal Lakerveld zat volgens Belgische media bomvol met 1.200 toeschouwers. Op sociale media gaan filmpjes rond van Kanye West die, omgeven door beveiligers, door de gangen van de sportzaal loopt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Selma is een van de meest besproken influencers van Nederland: ‘Ik heb echt veel woede in me’
Selma Omari is een van de meest besproken influencers van Nederland. In de documentaire Omari: Geen gezeik zien we haar voortdurend worstelen met de kritiek die ze krijgt, maar ook met zichzelf. ,,Ik heb echt veel woede in me.” -
Vanavond op tv: The Connection, Het Roer Om en Ik vertrek
Omdat er iedere dag heel veel te zien is op televisie, lees je hier iedere ochtend de kijktips voor vanavond. Dit zijn de aanraders voor zaterdag 21 mei. Bekijk hier de volledige tv-gids. -
recensie
Verfilming van boekenweekgeschenk deelt geen emotionele dreun uit
Soms proef je dat een film is gebaseerd op een boek, ook al ben je niet bekend met het bronmateriaal of weet je überhaupt niet dat er een roman aan ten grondslag lag. Er is bijvoorbeeld sprake van veel symboliek. Of sfeer is duidelijk ondergeschikt aan de dialogen. Het medium film is natuurlijk in de kern een visueel medium. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
Jeroen van der Boom brengt nieuwe zomersingle uit
Jeroen van der Boom heeft een nieuwe single uitgebracht. Met Laat me binnen hoopt de zanger een nieuwe zomerhit te hebben.
-
Het gaat iets beter met zieke BZV-boer Jan: ‘Blij dat we het ergste hebben gehad’
Het lijkt iets beter te gaan met boer Jan, die bekend werd door zijn deelname aan Boer zoekt vrouw. In april werd bekend dat de boer een spierziekte heeft, maar hij kan inmiddels zijn armen weer bewegen. -
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen.