‘Kylie Jenner is in verwachting van tweede kindje’
Kylie Jenner zou in verwachting zijn van haar tweede kindje. Dat melden bronnen aan Page Six. De realityster werd eerder al moeder van dochter Stormi (3) en verwacht nu met rapper Travis Scott, met wie ze een knipperlichtrelatie heeft, opnieuw een kleine.
Volgens een bron zou de Kardashian-familie ‘door het dolle’ zijn van het nieuws over de zwangerschap van de 24-jarige Kylie, de halfzus van mediapersoonlijkheid Kim Kardashian.
De afgelopen jaren heeft Kylie meerdere malen duidelijk gemaakt dat ze graag een broertje of zusje voor Stormi wilde. ,,Ik wil zeven kinderen in de toekomst, maar niet op dit moment", liet de cosmeticagoeroe ooit vallen.
Donderdag leek Caitlyn Jenner al te verklappen dat zij een nieuw kleinkind krijgt. Van welke dochter dat mocht zijn, was nog een raadsel, maar dat is nu opgelost.
Jenner, die haar eigen cosmeticamerk heeft, heeft zelf nog niet gereageerd op het nieuws.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kylie Jenner heeft 3,5 uur nodig voor make-up: ‘Iedere seconde waard’
Realityster Kylie Jenner (23) is op een gemiddelde dag 3,5 uur kwijt aan haar make-uproutine. Dat vindt ze zelf tergend lang, maar achteraf is ze altijd blij. ,,Het is iedere seconde waard.’’ -
Kris Jenner: Kendall is makkelijkste kind, Kourtney moeilijkste
Kris Jenner heeft tijdens een special rond het einde van realityserie Keeping up with the Kardashians onthuld met welke dochter ze het samenwerken het makkelijkst vindt. Dat was model Kendall Jenner, haar één na jongste. -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa. -
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
Video
Hoe een ‘meisje zonder talent’ dankzij haar billen miljardair werd
De bekendste was ze al, nu is ze ook de rijkste van de Kardashian-Jenners: Kim (40) is officieel miljardair en volgens zakenblad Forbes meer waard dan haar steenrijke halfzus Kylie Jenner. Hoe flikte ze dat?
-
Is het beter om ’s ochtends of ’s avonds te douchen? Dit zeggen dermatologen
Een frisse douche om wakker te worden? Of toch maar een warm bad om goed te slapen? Iedereen heeft wel een favoriet moment om zich te wassen. Maar welk tijdstip van de dag is nu het beste voor je huid? Wij vroegen advies aan dermatologen Jan Gutermuth en Thomas Maselis. ,,Ook de duur van je douche speelt een belangrijke rol.” -
-
-
Daniel Radcliffe en vriendin Erin verwachten eerste kindje
Daniel Radcliffe wordt vader. De 33-jarige Britse acteur en zijn Amerikaanse vriendin Erin Darke (38) verwachten hun eerste kindje samen, melden Britse media. -
achtergrond
‘Ruzie’ tussen Hailey Bieber en Selena Gomez loopt uit de hand: wat speelt er?
Een schijnbaar escalerende ruzie tussen Hailey Bieber en Selena Gomez beheerst al ruim een week de internationale showbizzmedia. Ook in Nederland worden hun namen massaal gegoogeld, de ontwikkelingen zijn amper bij te houden en inmiddels ook buiten het internet merkbaar. Wat is er aan de hand en hoe kan dit stoppen?