‘Kylie Jenner vervalste documenten en is helemaal geen miljardair’
Kylie Jenner is onterecht gekroond tot jongste ‘selfmade’ miljardair van de wereld. Althans, dat claimt zakenblad Forbes na nieuw onderzoek. De 22-jarige halfzus van Kim Kardashian zou iets minder dan 900 miljoen dollar waard zijn en zou zelfs hebben gesjoemeld met belastingteruggaven zodat haar vermogen hoger zou uitkomen.
Het doorgaans goed ingevoerde zakenblad plaatste Kylie eerder dit jaar voor de tweede keer als jongste miljardair in de rijkenlijst met een vermogen van zo’n 1,2 miljard dollar. Nu blijken documenten die eerder door haar team zijn aangeleverd niet helemaal te kloppen, stelt Forbes. Zo hield ze een stuk minder over dan gecommuniceerd aan de deal met beautygigant Coty Inc., waaraan ze vorig jaar 51 procent van haar aandelen in haar succesvolle bedrijf Kylie Cosmetics verkocht.
Volgens Forbes is het overduidelijk dat ‘Kylies kamp heeft gelogen’. De documenten rond belastingteruggaven die medewerkers van het tijdschrift kregen na bezoeken aan haar accountant en bij haar thuis zijn ‘hoogstwaarschijnlijk vervalst’.
Het nieuws over Kylie als de jongste miljardair ter wereld ging de afgelopen jaren de hele wereld over, nota bene op basis van Forbes-publicaties. De bijna 900 miljoen dollar die ze wel waard zou zijn, heeft ze te danken aan het in 2014 opgerichte Kylie Cosmetics. Hoewel Kylie samen met haar familie te zien is in de succesvolle realityserie Keeping Up with the Kardashians, voelt haar bankrekening daar een stuk minder van.
Gelogen
Jenner reageert vandaag met grote verbazing op de beweringen van Forbes. ‘Ik dacht dat dit een gerenommeerde site was... Het enige wat ik zie is een aantal onnauwkeurige verklaringen en onbewezen aannames’, schrijft ze. ‘Lol, ik heb nooit gevraagd om die titel te krijgen en heb al helemaal niet gelogen om die status te bereiken.’
Bekijk onze showvideo's in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kylie Jenner weer jongste 'selfmade' miljardair ter wereld
Kylie Jenner kan zich voor het tweede jaar op rij de jongste ‘selfmade’ miljardair van de wereld noemen. De 22-jarige halfzus van Kim Kardashian is zo’n 1,2 miljard dollar waard, rekende het Amerikaanse zakenblad Forbes uit. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Energierekening
Ad: ‘Ik heb zelf ventilatoren onder de radiator geklikt voor optimale verwarming’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ad Voermans (66) uit Rijen, bij Breda. -
5
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Zweedse media minder te spreken over ABBA-show: ‘Je kan net zo goed een YouTubefilmpje bekijken’
Zweedse media zijn anders dan de collega’s in Groot-Brittannië minder positief over de hologrammen-concertreeks van ABBA die donderdag van start ging in Londen. De meeste kranten geven de show slechts drie sterren. Ook zijn er harde kritieken.
-
Hoe Kylie Jenner (20) een fortuin van 900 miljoen dollar opbouwde
Op je 20ste binnen drie jaar tijd 900 miljoen dollar (circa 768 miljoen euro) verdienen. Kylie Jenner, die op de cover prijkt van zakenblad Forbes als de aankomend jongste miljardair ooit, lukte het zonder al te veel moeite. Hoe? Door haar eigen make-uplijn Kylie Cosmetics heel slim weg te zetten. -
PREMIUMAngela Kijkt TV19
Feyenoord mag verloren hebben, Khalid & Sophie in Rotterdam waren de grote winnaar
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Restaurant Misverstand krijgt derde seizoen op SBS 6
Restaurant Misverstand komt dit najaar terug met een derde reeks. Het SBS 6-programma wordt gepresenteerd door Johnny de Mol. In Restaurant Misverstand werken relatief jonge mensen met verschillende vormen van dementie samen in een eetcafé.