Laatste aflevering Festival van de Liefde verhuist naar late zaterdagmiddag
De laatste aflevering van het KRO-NCRV-programma Festival van de Liefde is niet vanavond, maar volgende week zaterdag te zien op NPO 1 rond 17.00 uur. Dat laat een woordvoerster desgevraagd weten. De uitzending van vanavond is geschrapt vanwege een documentaire over de overleden koningin Elizabeth.
Festival van de Liefde was vanaf zondag 21 augustus te zien bij KRO-NCRV op NPO 1 om 20.30 uur. Het programma bevatte vijf afleveringen, waarvan de laatste vanavond dus niet wordt uitgezonden. De uitzending moet plaats maken voor de herhaling van de documentaire Elizabeth: The unseen Queen.
De laatste aflevering van het programma, dat slechte kijkcijfers noteerde op de zondagavond, wordt daarom verplaatst naar zaterdag 24 september op NPO 1 rond 17.00 uur, zo meldt een zegsvrouw van de KRO-NCRV aan deze site.
In Festival van de Liefde staat iedere week een andere stad of dorp centraal. Naast het voeren van gesprekken over de liefde, helpen Witzier en Da Graça elke aflevering ook een vrijgezelle inwoner van de plaats aan een leuke date. Het duo bracht onder meer een bezoekje aan Rotterdam, Lelystad, Voerendaal, Zwolle en Anna Paulowna.
Luister ook naar de AD Media Podcast met deze week de Avondshow van Arjen Lubach, de rel rond B&B Vol Liefde, de matige scores van RTL en de vele talkshows.Luister hieronder of abonneer je via Spotify of iTunes.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Eerste Ongehoord Nieuws na winterstop trekt 168.000 kijkers
Naar de eerste uitzending van het nieuwe seizoen van Ongehoord Nieuws op NPO 1 hebben dinsdag gemiddeld 168.000 mensen gekeken, blijkt uit cijfers van Stichting KijkOnderzoek. Het programma van Ongehoord Nederland trok vorig jaar gemiddeld ruim 138.000 kijkers per aflevering. -
Isa Hoes rouwt om overleden actrice Ghislaine Pierie: 'Zo onwerkelijk’
Het overlijden van Rozengeur & wodka lime-actrice Ghislaine Pierie komt hard binnen bij Isa Hoes. De twee waren ooit samen te zien in de soapserie. ‘Weer een mooi mens uit ons midden gerukt maar in mijn hart blijf je gewoon!’, aldus Hoes. -
PREMIUM
Buikvet ontstaat door te veel en te slechte voeding: zo kom je ervanaf
Aan het begin van het jaar gaan we massaal op de gezonde toer. Ook dat buikje moet weg, zodat ons lichaam weer ‘strandklaar’ is. Maar dat blijft een lastige. Wat kun je doen? -
PREMIUM
Oeps, paaltje geraakt: is het goedkoper om schade te claimen of zelf te betalen?
Rijd je jarenlang schadevrij, dan krijg je een forse no-claimkorting op je autoverzekering. Die kan oplopen tot wel 85 procent. Maar hoe werkt die korting precies? En wat is nou wijsheid als je per ongeluk een paaltje hebt geraakt? -
PREMIUM
De liefdeslessen van Anita Witzier: ‘Het hoeft niet meer groots en meeslepend’
Een kwarteeuw na Memories is Anita Witzier terug met een nieuw liefdesprogramma: Festival van de liefde. In de voorbije jaren leerde de presentatrice (60) zelf ook een aantal belangrijke liefdeslessen. ,,Ik neem geen genoegen met half werk. Het is alles of niets.”
-
PREMIUM15
Meer uren per dag werken in minder dagen, kan het?
Meer tijd voor ons sociale leven, minder files en minder drukte bij de kinderopvang. Om de problemen op de arbeidsmarkt aan te pakken, komt internist en hoogleraar Marcel Levi met een opmerkelijk voorstel: ga hetzelfde aantal uren werken in minder dagen. -
-
-
PREMIUM
Edson da Graça komt uit diep dal: ‘Ging helemaal kapot aan de schulden, aan het blowen’
André van Duin was zijn voorbeeld, maar de weg naar het magische scherm en het podium was vol hobbels en obstakels. Presentator en standup-comedian Edson da Graça (41) in Mezza over de tijd dat hij kapotging aan schulden en blowen, over zijn geliefde én zijn ex. ‘We hebben ook een app-groep met z’n drieën.’ -
PREMIUMAngela Kijkt TV25
Willy sleept al 70 jaar twee hagelwitte onderbroeken met zich mee, voor als het weer mis gaat
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv.