Lars Veldwijk haalt uit naar ex-vriendin Monica Geuze: ‘Ik ben geen slechte vader’
Voetballer Lars Veldwijk heeft veel negatieve reacties gekregen op de eerste aflevering van Like Monica. In de realityserie krijgen we een inkijkje in het leven van zijn ex-vriendin, vlogster Monica Geuze. Volgens Veldwijk zet zij hem neer als geldwolf en als iemand die niet naar hun dochtertje Zara-Lizzy omkijkt. Dat zit hem dwars.
De 28-jarige Veldwijk, die tegenwoordig voetbalt in Zuid-Korea, zegt in een uitgebreide reactie op Instagram dat de uitspraken van Monica Geuze (24) hem behoorlijk hebben gekwetst en dat hij er zelfs wakker van heeft gelegen. ,,Alsof ik naar Korea ben gevlucht. Dat ik een geldwolf zou zijn en niks om mijn kinderen zou geven. Deze stap is voor mij financieel niet onbelangrijk, dat zal ik nooit ontkennen, maar ik zit hier aan de andere kant van de wereld om m’n droom waar te maken en voor de toekomst van m’n kinderen te werken. Tuurlijk had ik ook alles anders willen zien en het liefst hier gewoond met m’n kinderen als één familie, maar helaas loopt niet altijd alles zoals je wilt.”
Ook zou Veldwijk moeite hebben met het feit dat Monica weer aan de man is, de 29-jarige Robbert. ,,Ik weet al drie maanden dat Monica aan het daten is en heb daar nooit maar dan ook nooit een probleem van gemaakt. Ik wist op het moment dat ik vertrok naar Korea dat dit moment een keer ging komen”, aldus de voetballer. Naar eigen zeggen heeft hij alleen aangegeven op de hoogte te willen zijn van wie Monica mee naar huis neemt, in verband met hun dochtertje.
Elk huisje heeft z'n kruisje
Veldwijk zegt dat hij zelf ook in de serie te zien zal zijn. Hij hoopt aan te tonen dat hij juist zijn best doet zijn leven en dat van de mensen om hem heen in goede banen te leiden. ,,Elk huisje heeft z’n kruisje, niemand is perfect. Ik niet, Monica niet, en zo heeft iedereen wel zijn dingen. Maar elke dag probeer ik te leren om een beter persoon te zijn, een betere vader en een beter mens.”
Lars Veldwijk en Monica Geuze kregen in 2016 een relatie. Ze kregen samen dochter Zara-Lizzy. Veldwijk heeft ook een zoon, Mason, uit een eerdere relatie. Eind vorig jaar ging het stel uit elkaar.
Bekijk onze meest bekeken video's in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMEnergierekening
Robert: ‘Afgelopen jaar verbruikten we 21.000 kWh aan stroom en wekten we 18.900 kWh op’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Robert Schrijvers (53) uit Maria Hoop in Limburg. -
PREMIUMOranje Franje
Zowel voor het plaatje als de hygiëne had Máxima haar haar beter in een staart kunnen laten
Josine Droogendijk, Nederlands bekendste Máxima-kenner, bespreekt wekelijks de mode van royals in binnen- en buitenland. Deze week opvallend: Camilla op staatsbezoek. -
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht. -
Heineken: gegevens 22.000 bezoekers Vrienden van Amstel Live gelekt
De gegevens van maximaal 22.000 mensen die mee hebben gedaan aan onderzoek voor de Vrienden van Amstel Live liggen mogelijk op straat. -
PREMIUM2
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht.
-
Monica Geuze krijgt realityserie op Videoland
Vlogster Monica Geuze is binnenkort te zien in haar eigen realityserie bij Videoland: Like Monica. In de achtdelige serie komen andere thema's aan bod dan in de video's die ze zelf maakt. Ook spelen vrienden, familie en de liefde een grote rol in de serie. -
-
-
Monica Geuze ontmoette nieuwe vriend op dating-app voor succesvolle mensen
Vlogster Monica Geuze toont in de eerste aflevering van de Videoland-serie Like Monica haar nieuwe liefde. Na haar breuk met voetballer Lars Veldwijk, met wie ze dochtertje Zara-Lizzy kreeg, is ze weer aan het daten geslagen. Via een speciale dating-app voor zogenoemde rich, successful and famous mensen ontmoette ze Robbert. -
'Directie ITV moet weg'
Rapport: Kandidaten en medewerkers van The Voice trokken al ver voor 2022 aan de bel over wangedrag
Verschillende kandidaten en medewerkers bij The Voice of Holland hebben zich tussen 2015 en 2022 beklaagd over seksueel ongepast gedrag. Dat constateert advocatenkantoor Van Doorne in het externe onderzoek naar de misstanden bij de talentenjacht. Het wangedrag werd intern gemeld, maar er werden te weinig maatregelen genomen.