Lil Kleine krijgt 120 uur taakstraf voor mishandeling in club
videoLil’ Kleine heeft 120 uur taakstraf gekregen voor het mishandelen van een stapper in een Amsterdamse club in 2019. Volgens de rechter is bewezen dat hij een 28-jarige bezoeker uit het niets heeft getrapt. De rapper laat namens zijn advocaat weten in hoger beroep te gaan.
De mishandeling was grotendeels op camerabeelden vastgelegd. De beelden werden tijdens de zitting twee weken geleden getoond. Daarop was te zien hoe Jorik Scholten, zoals de 27-jarige artiest echt heet, een trap gaf nadat het slachtoffer per ongeluk tegen zijn toenmalige vriendin Jamie Vaes was aangebotst.
Ook twee andere mannen die bij Lil Kleine stonden, haalden uit naar het slachtoffer. Een van hen kreeg eveneens 120 uur taakstraf, de ander een maand cel omdat hij al eerder een veroordeling voor geweld had gekregen.
De rapper - die zelf niet aanwezig was bij zijn zaak - ontkende eerder de clubbezoeker te hebben mishandeld. Volgens hem ontstond er gedoe nadat het slachtoffer met een glas had gegooid. Hijzelf zegt het slachtoffer niet te hebben aangeraakt. Wel geeft hij toe dat hij het slachtoffer had aangesproken omdat die tegen zijn verloofde, Jaimie Vaes, was aangelopen. De man zou volgens Lil Kleine ‘denigrerend en arrogant’ hebben gereageerd. De rapper krijgt het gevoel dat het slachtoffer hem ‘in een fout daglicht’ wil zetten.
Bekijk onze meest bekeken nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Helemaal klaar met Windows 11? Zo ga je terug naar 10
Ben je niet tevreden met Windows 11, werken bepaalde toepassingen niet meer of mis je simpelweg de interface van Windows 10? Welke reden je ook hebt om terug te willen naar het vorige besturingssysteem: zo downgrade je van W11 naar W10. -
Verrassend: deze dure SUV was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld
De Toyota RAV4 was vorig jaar de bestverkochte auto ter wereld. De SUV verwees een andere Toyota naar de tweede plaats. Het Japanse merk staat met maar liefst vier modellen in de top 10. -
PREMIUMmet video
Koninklijk afscheid voor dansmeester Ton Wiggers: ‘Zeg maar Ton’
ARNHEM - Een overdaad aan onderscheidingen, een bomvol Stadstheater en zinderende optredens: het afscheid voor Introdans-oprichter en directeur Ton Wiggers was zaterdagavond in alle opzichten koninklijk. -
Nieuws
‘Zinloos uitgaansgeweld’: OM eist werkstraf tegen rapper Lil Kleine wegens mishandeling
Het Openbaar Ministerie heeft een werkstraf van 120 uur en een voorwaardelijke gevangenisstraf geëist tegen Lil Kleine. Justitie acht bewezen dat de rapper zich, samen met twee anderen, in 2019 schuldig heeft gemaakt aan uitgaansgeweld. -
Vrouw die als laatste wens naar Veteranendag wilde krijgt bezoek van de koning
Een vrouw uit Dinteloord heeft zaterdag bij haar laatste wens om Veteranendag bij te wonen bezoek gekregen van koning Willem-Alexander. Stichting Ambulance Wens maakte de ontmoeting voor de vrouw mogelijk en deelde de beelden van het bewuste moment.
-
Boerderij van Dorst krijgt derde seizoen
Boerderij van Dorst krijgt dit najaar een derde reeks. Het BNNVARA-programma keert eind oktober terug op de buis, zo maakte presentator Raven van Dorst gisteravond bekend in de laatste aflevering van de huidige serie. -
Video
Lil Kleine trappend op beeld in club: OM eist 120 uur taakstraf
Rapper Lil Kleine ontkent twee jaar geleden een 28-jarige man te hebben mishandeld in club Oliva, maar op camerabeelden is te zien dat hij wel degelijk een trap heeft gegeven aan het slachtoffer. Het OM eiste 120 uur taakstraf tegen hem wegens mishandeling. -
Ben je te streng voor jezelf? ‘Zelfcompassie is echt iets wat je moet oefenen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: compassie hebben voor jezelf.