MAFS-stel Nikolai en Chantal verwacht tweeling
Heugelijk nieuws voor Nikolai en Chantal, bekend van het tweede seizoen van Married at first sight: het koppel verwacht een tweeling. Dat maakt producent ITV bekend.
Hoewel veel gekoppelde duo’s de eindstreep van de trouwshow niet als stel halen, is er een koppel dat nog altijd smoorverliefd op elkaar is: Nikolai Klijnoot en Chantal van de Liefvoort . De twee waren in 2017 te zien in Married at first sight en verwelkomden twee jaar later hun eerste kindje, dochter Fenne.
Inmiddels kan het gezin weer een kamer omtoveren tot een babypaleis, want producent ITV maakt bekend dat er een tweeling op komst is voor Nikolai en Chantal. Wanneer de twee koters worden verwacht, is nog niet duidelijk.
Wat het geheim van de tortelduifjes is? ,,Aan een relatie moet je gewoon werken, anders komt er niets van terecht.” Klijnoot denkt dat het belangrijk is vooraf niet al te hoge verwachtingen te scheppen. ,,Hoe iemand moet zijn, een ideaalbeeld schetsen. Als je dat doet, valt denk ik alles al snel tegen”, zei hij in gesprek met deze site.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
‘Bah, lust ik niet!’: deze strategie moedigt kieskeurig etertje aan tot proeven
Aan menig keukentafel is het iedere avond een strijd: ouders hebben hun uiterste best gedaan een gezonde maaltijd met groente te bereiden, maar kindlief weigert ook maar een hapje te proeven. Hoe zorg je dat je kind later meer lust dan patat en pannenkoeken? Onderzoekers van Maastricht University bestuderen het en kwamen onlangs tot een interessante ontdekking. -
Jessie Jazz Vuijk in verwachting: ‘Onze liefde verzegeld met een groot wonder’
Jessie Jazz Vuijk en Kaj Gorgels kunnen hun geluk niet op. De voormalig Miss Nederland maakt dinsdag bekend in verwachting te zijn. Het babynieuws volgt vier maanden nadat ze onthulde een miskraam te hebben gehad. ‘Onze liefde verzegeld met een groot wonder’, aldus Vuijk. -
PREMIUMAngela Kijkt TV50
Ik keek altijd als een verliefde bakvis naar dit programma, maar nu was het anders
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUMEnergierekening
Laura: ‘We willen tot ons pensioen hier wonen, dus maandlasten zo laag mogelijk krijgen’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Laura Baas (32) uit Siddeburen in Groningen. -
Helene Fischer breekt rib en stelt tournee uit
De Duitse zangeres Helene Fischer heeft tijdens de repetities voor haar nieuwe show een rib gebroken. De concerten in Bremen en Keulen van haar nieuwe Rausch Live Tour gaan daardoor niet door. Op Instagram meldt de Duitse superster dat er gezocht wordt naar nieuwe data om de concerten in te halen.
-
Nikolai en Chantal uit Married at First Sight: ‘Ons geheim? Aan een huwelijk moet je werken’
In Married At First Sight stappen stellen die elkaar nog nooit hebben gezien in het huwelijksbootje, om vervolgens nog lang en gelukkig aan de kersverse verbintenis te werken. Op die manier je relatie starten is niet voor iedereen weggelegd, getuige het feit dat van de afgelopen vijf seizoen nog maar twee koppels samen zijn: Bram en Patty uit seizoen 1 en Chantal en Nikolai uit het tweede reeks. ,,Ons geheim? Dat hebben we niet. Aan een relatie moet je gewoon werken, anders komt er niets van terecht.” -
-
-
Collega-artiesten blij met terugkeer Acda en de Munnik: ‘Toen zij stopten, stopte een stukje jeugd’
Niet alleen fans zijn door het dolle heen, ook in de muziekwereld wordt enthousiast gereageerd op de terugkeer van het duo Acda en de Munnik. ,,Toen zij stopten, stopte een stukje jeugd van mij met bestaan.” -
eigen tuin eerst
Zevenblad in de tuin? Bestrijden is een lastige klus
Zevenblad. Als dat in je tuin groeit ben je niet blij. Het woekert als een gek. Zo kom je er vanaf volgens tuingoeroe Romke van de Kaa.