Manager Yolanthe ontzenuwt gerucht dat loungeclub Ibiza deuren sluit
Xenia Kasper, de manager van Yolanthe Sneijder-Cabau, heeft vandaag het rondzingende gerucht ontkracht dat de vorig jaar op Ibiza geopende loungeclub XaXa van de Sneijders na het stille winterseizoen de deuren sluit. ,,De zaak gaat deze zomer gewoon weer open'', verzekert Kasper. Dat is ook te lezen op de website van het bedrijf: see you next season.
De suggestie dat XaXa na één succesvol jaar alweer dicht zou gaan, werd vandaag gewekt door weekblad Weekend. Het tijdschrift meldt dat de zaak er momenteel wat troosteloos bijstaat. En ook, op basis van anonieme bronnen, dat het na één jaar al over en uit zou zijn.
Op het Spaanse partyeiland is het momenteel laagseizoen. Veel barretjes, clubs en restaurants zijn gesloten, omdat er nauwelijks toeristen zijn. Desondanks zou op Ibiza worden gefluisterd dat het luxe etablissement van Yolanthe en haar voetballende man Wesley niet meer open gaat. Dat zou mede het gevolg zijn van klachten uit de directe omgeving. Zo zouden bewoners van appartementen op de rotsen boven XaXa hebben geklaagd over aanhoudende geluidsoverlast. Yo's manager ontkent dat daarvan sprake is.
Het is niet de eerste keer dat er gedoe is rond de club die inmiddels is uitgegroeid tot een populaire hotspot van vakantiegangers en binnen- en buitenlandse sterren. De Spaanse autoriteiten begonnen vorig jaar een onderzoek naar XaXa. Volgens de Spaanse website Noudiari was er mogelijk gesjoemeld met vergunningen om het etablissement groter te maken dan eigenlijk is toegestaan. De Sneijders zouden de trendy beachclub aan het strand van Cala Tarida - de geboorteplaats van Yolanthe - zonder toestemming hebben uitgebreid.
Klacht
Het ging niet alleen om een groter bouwvolume, maar ook om een trap naar het strand en verhoogde paden rondom XaXa. Noudiari stelde dat er bij de gemeenteraad van de plaats Sant Josep, waar Cala Tarida onder valt, een klacht was binnengekomen. Wat de plaatselijke politiek over XaXa heeft besloten, is onduidelijk. Feit is wel dat er sinds de opening van de zaak tot op de dag van vandaag geen bouwkundige aanpassingen zijn gedaan. De club is gevestigd in het vroegere restaurant Aisea dat in 1993 open ging en door de Sneijders, die een buitenhuis op Ibiza bezitten, werd overgenomen.
Het stel woont momenteel in Qatar, omdat Wesley Sneijder daar speelt bij de club Al-Gharafa. Op vrije momenten pakken Yo en Wes meestal gelijk het vliegtuig naar Ibiza. Het echtpaar was vooral betrokken bij de inrichting van hun beachclub. Ze zijn er regelmatig aanwezig, maar werken er niet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht. -
PREMIUM2
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht. -
Komiek Pete Davidson zag op tv dat zijn vader was omgekomen tijdens 9/11
Pete Davidson kwam er in 2001 via de televisie achter dat zijn vader was omgekomen tijdens de aanslagen van 11 september in New York. Dat vertelt de komiek en acteur in de podcast Real Ones van collega Jon Bernthal. -
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing. -
podcast
20 jaar na overlijden voelt vader van Qmusic-dj Joost Swinkels dichterbij dan ooit
Op 5 januari 2023 was het precies 20 jaar geleden dat Qmusic-dj Joost Swinkels zijn vader verloor. Hij was toen pas 5 jaar oud. Gelukkig liet zijn vader geluidsopnames en brieven achter. Hierin hoopt hij zijn kinderen advies te kunnen geven. Het voornaamste: ‘Liefde is het allerbelangrijkste. Alles is ondergeschikt aan liefde.’ Papa Piet voelt, exact 20 jaar na zijn dood, dichterbij dan ooit.
-
PREMIUMfilmklassieker
Veteranen over 40 jaar Rambo: ‘Sylvester Stallone was zijn tijd wel degelijk vooruit’
Een indringend portret van een ex-commando met PTSS of een banale actieprent zonder diepgang? Nederlandse veteranen kijken met gemengde gevoelens naar First Blood, de eerste Rambo-film die na veertig jaar terugkeert in de bioscoop. ,,Sylvester Stallone was zijn tijd wel degelijk vooruit.’’ -
-
-
PREMIUM
Gwyneth Paltrow zoveelste wereldster die doelwit werd van valse claim
-
Showbytes
Bettina Holwerda lijkt ‘een roze glitterworst’ en Victoria Koblenko verklapt een fototrucje
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.