Minder kijkers voor nieuwe quiz Winston Gerschtanowitz
De nieuwe SBS-quiz van Winston Gerschtanowitz heeft donderdag weer minder kijkers getrokken. 50/50, waarin twee kandidaten moeten kiezen wat het juiste antwoord op een vraag is, werd donderdag bekeken door 214.000 mensen. Dat is ruim 100.000 mensen minder dan op maandag, toen het programma voor het eerst werd uitgezonden.
Dat blijkt uit de cijfers van de Stichting KijkOnderzoek die vanochtend werden gepubliceerd. Het is het tweede vaste spelletjesprogramma in de avond van SBS6. Met Lingo, gepresenteerd door Jan Versteegh, lijkt de zender wel een constante hit in handen te hebben. Hier keken ook gisteren weer 548.000 mensen naar.
Gerschtanowitz zei voor de start van de show te denken met 50/50 in te spelen op een behoefte van de kijkers. ,,Spelletjes zijn weer aantrekkelijk. Dat is niet alleen geënt op buikgevoel, analyses wijzen het ook uit. We zien dat Lingo het waanzinnig goed doet”, zei hij in een interview.
De grote winnaars op de rustige donderdagavond waren het 20 Uur Journaal (1,7 miljoen kijkers) en De Slimste Mens (1,4 miljoen).
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Nederlandse Walt Klink (20) breekt door in filmindustrie, maar blijft nuchter: ‘Hou van vrijheid’
De jonge Friese filmacteur Walt Klink speelt naast Kiefer Sutherland een belangrijke rol in de serie Rabbit hole waarmee hij internationaal kan doorbreken. ,,Ik kijk wel waar de wind mij naartoe waait.” -
Met deze tool zie jij op welke toeslag of welk potje geld je recht hebt
Zorgtoeslag, huurtoeslag, bijzondere bijstand. Er zijn veel potjes met geld maar mensen weten ze vaak niet te vinden. Om die reden lanceren schuldhulporganisaties Geldfit en VoorzieningenWijzer nu een online Potjes-check. Zo kun je zelf raadplegen op welke voorzieningen je recht hebt. -
PREMIUM
Weer bij elkaar na een breuk zelden succesvol: ‘Ze zongen samen, maar meden elkaar verder’
Het zou nooit meer gebeuren en toch zijn Acda en De Munnik weer bij elkaar. Ze zijn niet het eerste, noch het laatste muziekduo dat het na een breuk weer probeert. Aan Suzan & Freek om het tegendeel te bewijzen, maar met twee muzikanten samen blijft het zelden goed gaan. -
John Wick 4 opent met beste cijfers van de reeks
Het vierde deel in de succesvolle filmreeks John Wick stevent af op een recordopening. John Wick Chapter 4 heeft op vrijdag in de Amerikaanse bioscopen al 30 miljoen dollar opgeleverd. Dat is volgens Amerikaanse media evenveel als het tweede deel in het hele openingsweekend opleverde. -
PREMIUM
Huis vol ongebruikte aankopen? Zo voorkom je nutteloze uitgaven
Weinig geld hebben en toch flink uitgeven. Sommige mensen hebben een gat in hun hand. Waarom is het voor hen zo moeilijk om financieel pas op de plaats te maken?
-
PREMIUMhuisarts vertelt
‘Vroeger keken we ’s avonds samen naar Disney+, maar nu wil ze niet meer’
Voor onze rubriek Huisarts Vertelt schrijft Rutger Verhoeff wekelijks over patiënten die hem raken. Deze week behandelt hij een patiënt met ernstige buikklachten. -
-
-
Showbytes worldwide
Hartverwarmend moment in pretpark: meisje laat Little Mermaid-ster Halle Bailey niet los
Korte updates van wereldsterren op sociale media: wij smullen ervan. In de internationale versie van de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van celebrity’s van over de hele wereld. Dit artikel wordt gedurende de week aangevuld. -
Showbytes
Monique in tranen om groot verlies en trotse Laura showt haar babybuik
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.