Model en acteur Godfrey Gao (35) overleden na opnames Chinese realityshow
UpdateDe Taiwanese-Canadese acteur Godfrey Gao is vandaag aan een hartstilstand overleden nadat hij op de set van het Chinese realityprogramma Chase Me in elkaar zakte. De Chinese tv-zender Zhejiang heeft in een statement laten weten dat Gao buiten bewustzijn raakte tijdens een competitief onderdeel van het programma, de zogenoemde teamrace.
Delen per e-mail
Volgens Chinese media hoorde het publiek hoe de 35-jarige acteur, die ook actief was als model en voor het Franse modemerk Louis Vuitton het eerste Aziatische model was, al rennend riep dat hij ‘niet kon doorgaan'. Vervolgens viel hij op de grond. Gao werd gereanimeerd, artsen in een ziekenhuis in de Chinese stad Ningbo konden niets meer voor hem doen.
Het management van Gao heeft zijn overlijden bevestigd. Gesproken wordt van een plotselinge dood na hartfalen. In de verklaring bedankt het management ‘alle fans die van Godfrey hielden’. Er gaan geruchten rond dat de acteur verkouden was voordat hij aan Chase Me begon en voor een film 17 uur aan één stuk aan het werk was geweest.
Godfrey Gao is in 1984 geboren in Taiwan, maar groeide op in Vancouver (Canada). Hij keerde in 2004 terug naar Taiwan om als model te gaan werken. Na zijn klussen voor Louis Vuitton verscheen hij in diverse films. Een bekende rol van hem is die van Magnus Bane in de Hollywoodfilm The Mortal Instruments: City of Bones, die in 2013 uitkwam.
Op Instagram wordt Gao postuum overladen met berichten van fans die hopen dat zijn overlijden niet klopt.
Verder in het nieuws
-
PREMIUM
Herman van der Zandt zet punt achter huwelijk met Jozephine
Herman van der Zandt en zijn vrouw Jozephine Trehy zijn sinds de zomer uit elkaar. Dat heeft hij bevestigd aan RTL Boulevard. De 45-jarige NOS-presentator is inmiddels gelukkig met zijn nieuwe liefde, Anna Gimbrère, met wie hij in 2017 het programma Oranje Boven, Down Under maakte. -
Honderdplusser Lenie verovert harten bij De Wereld Draait Door
Gordon trekt voor zijn nieuwe programma 100 Jaar Jong opnieuw op met een groep ouderen, zo vertelde hij vanavond aan tafel bij Matthijs van Nieuwkerk in De Wereld Draait Door. De presentator gaat op zoek naar het geheim van honderdplussers die nog altijd jong van geest zijn. Voor de gelegenheid had hij Lenie (101) meegenomen naar de studio, die meteen een gooi deed naar de plek van 'tafeldame’, tot hilariteit van de kijker. -
PREMIUM
Marie Fredriksson (1958-2019) was niet alleen de stem van Roxette
Zangeres Marie Fredriksson wist aan lichtgewicht-pop onvoorziene diepgang te geven. Gisteren overleed de Roxette-zangeres op 61-jarige leeftijd. -
showbytes André en Glennis begraven strijdbijl, Monique bakt koekjes met zoon Noah
Korte updates van de sterren op sociale media - wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekend Nederland. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Piet Paulusma tekent contract bij MAX live op tv: ‘We gaan er een mooie tijd van maken’
Piet Paulusma heeft vandaag live op tv zijn overstap naar Omroep MAX bekrachtigd. Onder het toeziend oog van de camera's van Tijd voor MAX tekenden hij en zijn nieuwe baas Jan Slagter de contracten. Vervolgens was het tijd voor champagne, confetti en bloemen.
-
PREMIUM
Angela kijkt tv Nooit meer naar bed met Jeroen Pauw
-
Premium Naar de bios? Check hier de laatste filmrecensies
-
Winactie Win twee kaarten voor BLØF in Ahoy op 14 december
BLØF geeft op 14 december 2019 een concert in Rotterdam Ahoy. Wil jij 2 kaarten winnen? Vul hieronder je gegevens in en doe mee!