Na Hiddema's ontslag kwam de echte mokerslag: hij deed ineens niet meer open voor Frits
angela kijkt tvJournaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv.
Delen per e-mail
Het was natuurlijk een grote schok voor de parlementaire watchers dat Theo Hiddema gistermiddag abrupt ontslag nam als Kamerlid voor Forum voor Democratie. Maar de échte mokerslag kwam daarna: hij was ineens ook niet meer bereikbaar.
Hun Hiddema, de politicus die verslaggevers uitnodigde op zijn vakantie in Knokke en ook in het zorghotel waar hij revalideerde na een heupoperatie, hield zich schuil. Voor hen, zijn vrienden van de pers. Het moest toch niet gekker worden.
Frits Wester himself had met gierende banden het Binnenhof verlaten om poolshoogte te nemen bij het woonhuis van Hiddema aan een Amsterdamse gracht. ,,Ik sta hier voor zijn deur’’, vertelde hij tegen Bridget en Luuk in RTL Boulevard. Hij ging er van de weeromstuit van fluisteren, zo schattig. Voor de bekendste politiek duider van ons land was dit kennelijk een spannend moment. ,,Oh ja, is dat zijn huis?’’ kirde Bridget op misthoornsterkte terug.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
NPO helpt cultuursector: televisie als de nieuwe schouwburg
-
Nick (57) over zijn energierekening: ‘Ik heb er inmiddels een sport van gemaakt’
Hoeveel geld besteedt u aan energie in huis? Hoe probeert u de kosten in de hand te houden? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Nick de Graaf (57) uit Alphen aan den Rijn. -
Waarom het tijdens een wandeling wél lukt een goed gesprek te voeren
Na zó lang thuiswerken snak je zelfs naar die ene irritante collega. Gewoon om even te babbelen over iets anders dan werk. Maar hoe houd je contact met collega’s als zoveel mogelijk thuisblijven de norm is. Trainer en auteur Mirjam Wiersma helpt je de onderlinge band warm te houden. Vandaag: wandelen. -
Eerste kindje op komst voor Robert de Hoog en zijn vriendin Sophie
Robert de Hoog en zijn vriendin Sophie Dros zijn in blijde verwachting van hun eerste kindje. Dat maakt de 32-jarige Mocro Maffia-acteur acteur bekend via Instagram. -
Koken & eten
André van Duin steelt de show in Heel Holland Bakt: ‘Dit is meer een dood schildpadje’
Drie mannekes, drie vrouwkes. Dat zijn de zes overgebleven kandidaten zoals presentator André van Duin ze noemde tijdens de vijfde aflevering van Heel Holland Bakt. Gisteren keken er bijna 3,4 miljoen mensen naar de bakwedstrijd.
-
Nederlandse topchefs lanceren eigen streamingdienst: Cheflix
Bekende Nederlandse topkoks komen met een nieuwe streamingdienst, Cheflix. Chefs als Jacob Jan Boerma (De Leest), Joris Bijdendijk (RIJKS) en Ron Blaauw (Ron’s Gastrobar) gaan kookmasterclasses geven die voor iedereen makkelijk te volgen zijn. -
update
Dries Roelvink schrok van zoon bij rellen, Dave stopt als relreporter
Dries Roelvink is geschrokken dat zijn zoon Dave de afgelopen weekenden de rellen op het Museumplein heeft gefilmd. Dave kreeg nogal wat kritiek omdat hij zijn volgers op Instagram op de hoogte hield van de gebeurtenissen en liet weten met valse politieperskaarten vaker relreporter te willen zijn. Vanmiddag maakt Dave bekend te stoppen als relreporter. -
Gordon wil mensen die het nodig hebben bezoeken samen met zijn pup
Gordon (52) wil nu hij door de coronacrisis werkloos thuis zit mensen positiviteit brengen. Dat wil hij doen door samen met zijn kersverse pup Toto te gaan videobellen of op bezoek te gaan bij fans. ,,Ik heb toch geen reet te doen overdag.”