Oud-politicus maakt zangdebuut in Secret Duets: ‘Het is Sinterklaas!’
Een boeket, een verjaardagskaart en een krolse kat. Aan de hand van die hints moest het panel van Secret Duets gisteravond raden welke mysterieuze gast achter de muur verscholen stond. Het bleek zo’n groot raadsel te zijn, dat zelfs Sinterklaas en de Kerstman werden genoemd. ,,Het is een herkenbare stem, maar ik kom niet op die naam”, zei Gerard Joling voor het oog van 748.000 kijkers.
In de RTL 4-zangshow gaan bekende artiesten in duet met iemand die ze niet kunnen zien. Aan de hand van de stem en enkele hints moeten ze raden wie aan de andere kant van een dikke muur staat. Dat kan een professionele vocalist zijn, maar ook een BN’er van wie niet bekend is dat die kan zingen.
In zeldzame gevallen zetten de makers ook een vervormer in. Dat gebeurt als ze vrezen dat de stem te herkenbaar is, vertelde presentator Jamai Loman toen onlangs Hans de Booij meedeed. Gisteravond gebeurde dat weer. Daardoor stond het panel, bestaande uit Romy Monteiro, Gerard Joling, Dave von Raven en Tania Kross, na het eerste korte optreden van Von Raven en de onbekende BN’er voor een groot raadsel.
Tekst gaat verder onder de foto.
Dave von Raven zong met de mysterieuze gast het lied Als ze er niet is van De Dijk. Omdat de hints (een boeket en verjaardagskaart) en de vervormde stem niet voor herkenning zorgden, mocht de mysteryguest zijn echte stem laten horen. Dat zorgde bij Joling voor nóg meer verwarring, maar Romy Monteiro bleek op het goede spoor te zitten. ,,Het is een statige stem, het is een spreker. Als je te maken hebt met de dood, met trouwen, verjaardagen, dan moet je toch iets in een overheid of zo’n soort situatie zitten? Een politicus?”, gooide ze het balletje op.
Presentator Jamai Loman had door dat het voor de rest allemaal nog te onduidelijk was en besloot daarom nog een hint weg te geven: het geluid van een krolse kat. Dat was het moment dat er bij Monteiro een belletje ging rinkelen. Bij Joling, Von Raven en Kross gebeurde dat echter niet. ,,Het helpt echt niets hoor, sorry”, verzuchtte Kross.
Onthulling
Nadat er allerlei hints waren gegeven, was het aan de onbekende BN’er de taak om zich te onthullen voor het panel. Gehuld in een paars glitterjasje stapte de man achter de muur vandaan. ,,Ja, ja, ja!”, gilde Monteiro het uit. Voor Dave von Raven was het vooralsnog een mysterie want hij kon niet zien om wie het ging. En dat terwijl de mysteryguest zich bijna had verraden door het hoekje om te lopen. ,,Ik was net te laat. Ik heb niet gezien wie het dan eigenlijk wel was. Die stem is niks aan te herkennen, joh.”
Ik heb niet gezien wie het dan eigenlijk wel was
Loman hielp Von Raven daarom op weg en vroeg aan Von Raven wat hij nu eigenlijk in het audiofragment had gehoord. ,,Ja, een kat. Weet ik veel, gewoon een kat.” Met dat antwoord nam Loman geen genoegen. ,,Maar die kat had er wel zin in”, probeerde hij Von Raven nog een keer te helpen. ,,Oh! Krols. Oooh, hey”, zei Von Raven enthousiast toen hij eindelijk doorhad om wie het ging. En dus kon Von Raven het juiste antwoord geven: hij had een duet gezongen met voormalig politicus Henk Krol.
Die bekende zijn deelname aan het programma toch wel spannend te vinden. ,,Het is even gek hoor, voor iemand die niet kan zingen. Ik durf zelfs in de badkamer niet te zingen”, grinnikte hij. Het panel kon niets anders dan lovende woorden uitbrengen voor Krol. ,,Dapper dat u hier wilde zijn.”
Luister hieronder ook naar de AD Media Podcast of abonneer je via Spotify of iTunes. Vind alle onze podcasts op ad.nl/podcasts.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMMet video20
Talpa grootste verliezer van mislukte deal met RTL: ‘De Mol heeft gehandicapt mediabedrijf’
Nu de overname van Talpa door RTL is afgeketst, rest de vraag: wat nu? Mediadeskundigen geven antwoord. Vooral John de Mol zal naarstig op zoek moeten naar een nieuwe partner, aldus de kenners. ,,Zijn SBS 6 is eigenlijk een kopie van RTL, maar dan met minder scorende programma’s en op een minder gunstige plek op de afstandsbediening.” -
Update
Samantha Steenwijk raadt in zeven seconden de stem uit 46 jaar oude hit in Secret duets: ‘Ja duh!’
Samantha Steenwijk heeft gisteravond voor het oog van 845.000 kijkers bewezen waarom Secret duets er goed aan doet om bij sommige geheime zangpartners een stemvervormer aan te zetten. Bij het horen van de echte stem raadde ze binnen zeven seconden (!) wie het was, terwijl de rest van het panel geen idee had. ,,Ja duh, tuurlijk!’’ -
Showbytes
Samantha ligt als hoopje ellende op de bank en zwangere Gaby eerlijk over onzekerheid
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd. -
Getest: dit is de beste wasdroogcombinatie
Wat is de beste wasdroogcombinatie? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Mijn bevalling
Doete is verloskundige en heeft een ‘droombevalling’: ‘Ik voelde dat ik al op 9 centimeter zat’
Bevallen: vrouwen doen het al eeuwen en raken er nooit over uitgepraat. Bevallingen zijn prachtig, loodzwaar en veranderen je leven. In deze serie bevallingsverhalen creëren ouders openheid door het eerlijke verhaal van hun bevalling te delen. Verloskundige Doete Reitsma (33) wist zeker dat ze in het ziekenhuis wilde bevallen, tot ze zwanger werd.
-
PREMIUMLinda Verstraten
Musical Checkpoint Charlie: ‘Het Oosten werd gezien als het kwaad’
Ze is van na de val van de Muur, maar wil de impact van dat bouwwerk laten voelen in de musical Checkpoint Charlie. Linda Verstraten speelt zangeres Lena, een fictief personage. Al heeft Verstraten het gevoel dat ze haar heeft ‘ontmoet’ in Berlijn. -
-
-
Met video14
Dit is nu de meest verkochte autokleur ter wereld
Chemieconcern BASF heeft uitgezocht wat wereldwijd de populairste exterieurkleuren van nieuwe auto’s zijn. De verrassing is dat er steeds meer bijzondere kleuren bijkomen, zoals bijvoorbeeld ‘violet’. Bij de top 3 is het al jaren stuivertje wisselen tussen zwart, wit en grijs. -
De Mallemolen-zangeres Heddy Lester (72) overleden
Zangeres en actrice Heddy Lester is zondagavond op 72-jarige leeftijd overleden. Lester, die namens Nederland in 1977 deelnam aan het Eurovisie Songfestival met het nummer De Mallemolen, overleed thuis in haar huis in Amsterdam aan de gevolgen van blaaskanker.