Piet Paulusma neemt op 30 december afscheid
Piet Paulusma (62) presenteert op 30 december van dit jaar zijn laatste weerbericht voor SBS 6. De weerman neemt dan na 23 jaar afscheid van de zender. De Fries wil in de maand december alle provincies langs om zijn SBS 6-kijkers te bedanken.
Paulusma kreeg op 2 januari van dit jaar te horen dat zijn contract niet zou worden verlengd. SBS 6 wilde een andere invulling van het weer op televisie en trok inmiddels Dennis Wilt en Amara Onwuka aan, afkomstig van RTL. De intentie van Paulusma is om het weer te blijven presenteren op zijn eigen karakteristieke wijze: op locatie en met de vaste afsluiting: oant moarn, Fries voor ‘tot morgen’. Paulusma is in gesprek met Omroep Max, maar het is ook de bedoeling dat het concept van Piet’s Weer online wordt voortgezet. ,,De site van pietsweer.nl wordt sowieso vernieuwd.”
Van een naderend pensioen wil Paulusma niets weten. ,,Daar ben ik nog lang niet mee bezig”, zegt de weerman die ook bezig is met Piet’s Reizen, een variant op booking.com maar dan met de weersvoorspelling van de komende dagen op de vakantiebestemmingen. ,,Daar komt het wereldweer op te staan.”
De komende maand staat voor de Fries in het teken van bedanken. ,,Ik ga alle provincies langs om de kijker te bedanken. Noem het geen afscheid want ik ga gewoon door, alleen niet bij SBS 6.”
Nee, daar komt dus ook geen afscheidsfeestje, zo stelt Paulusma. ,,Want voor mij is dat geen feest, maar ik ga natuurlijk wel afscheid nemen van mijn collega’s.”
Beluister de nieuwste AD Media Podcast hieronder of via Spotify
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Energierekening
Valentijn (38): ‘Een groot deel van mijn energiekosten wordt vergoed door mijn werkgever’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Valentijn (38) uit Leeuwarden. -
Red Hot Chili Peppers annuleren optreden Glasgow wegens ziekte
De Red Hot Chili Peppers laten op Twitter weten dat het optreden van de band in Glasgow vandaag niet door kan gaan wegens ziekte. Wie er ziek is, laat de Amerikaanse groep in het midden. -
‘Glam rock’ David Bowie-barbie vliegt de winkels uit
Speelgoedfabrikant Mattel heeft een tweede op David Bowie gebaseerde barbie op de markt gebracht. De pop is gemaakt ter ere van het 50-jarig jubileum van het Bowie-album Hunky Dory. -
podcast
Corina: ‘Ik was blij met de diagnose, er is geen grotere hel dan onverklaarbare kinderloosheid’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. -
Showbytes
Chantal scheurt uit haar jurk en Katja leeft in een Disney-film
Korte updates van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. In de rubriek Showbytes struint de showredactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders en celebrity’s. Dit artikel wordt gedurende de dag vernieuwd.
-
Kan 't goedkoper?
We betalen minder voor een fles allesreiniger, maar het kan nóg goedkoper
De prijzen stijgen, ook die van onze boodschappen. Elke week bekijken we één product. Betaal je er meer voor en is er een manier om te besparen? Vandaag: allesreiniger. -
Oproep
Draag jij dezelfde naam als een BN’er, dan zoeken wij jou
Voor een rubriekje op deze site zijn we op zoek naar mensen die dezelfde naam dragen als een bekende Nederlander. Dus heet je óók Ilse De Lange maar ben je niet die zangeres uit Twente of luister je toevallig ook naar de naam Edwin Evers maar heb je helemaal niets met radio maken, mail naar oproep@dpgmedia.nl. We zijn benieuwd: heb je nu juist profijt van jouw bekende naam of is het een last? -
PREMIUM
Keuzestress: hoofdpodium, Umoja podium, of strandpodium? Dat is Concert at Sea op zijn best