Politie zoekt contact met vermoedelijk slachtoffer Marilyn Manson
De politie van Los Angeles heeft aangekondigd te gaan praten met een van de vrouwen die zegt door Marilyn Manson seksueel misbruikt en mishandeld te zijn. Dit meldt TMZ.
Delen per e-mail
Agenten willen onderzoeken of Manson een strafbaar feit heeft gepleegd dat onder hun bevoegdheid valt, om zo eventuele verdere stappen tegen hem te kunnen ondernemen.
De muzikant ligt onder vuur sinds actrice en ex-verloofde Evan Rachel Wood via sociale media liet weten jarenlang door de zanger misbruikt en mishandeld te zijn. Nadat zij met haar verhaal naar buiten trad, volgden er meer vrouwen met gelijksoortige aantijgingen aan het adres van Manson. Die variëren van drogeren met grote hoeveelheden drugs en alcohol tot het uithongeren van partners. Ook zou hij een ‘verkrachtingskamer’ in zijn huis hebben.
Volgens de zanger zijn alle relaties die hij gehad heeft altijd wederzijds geweest en is hij onschuldig. Manson gaf recent aan dat hij zich door de beschuldigingen niet veilig voelt: uit angst voor mensen die ineens voor zijn deur staan heeft hij een beveiligingsteam aangesteld dat 24 uur per dag voor hem klaarstaat. ,,Marilyn neemt geen enkel risico wat betreft zijn veiligheid”, zei een bron eerder tegen OK! Magazine.
Bekijk al onze video's over show en entertainment in deze playlist.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
ROYALTYNIEUWS
-
Update
Gitzwarte details van vermeend misbruik Marilyn Manson: ‘Hij martelde met stroom’
Actrice Evan Rachel Wood heeft de expliciete details van het vermeende misbruik door haar ex-verloofde Marilyn Manson eigenlijk jaren geleden al openbaar gemaakt. Het Westworld-gezicht getuigde erover in het Amerikaanse Congres, maar noemde toen niet de naam van Manson. Ze schetste een gitzwart beeld van een relatie met extreme jaloezie, marteling, verkrachting en constante vrees voor haar leven. -
20
Driekwart van commando's in spe haalt de opleiding niet, waarom is dat?
Misschien is de opleiding van de Korps Commandotroepen wel de zwaarste die er is. Ongeveer 80 procent van de kandidaten haalt de eindstreep niet eens. Universitair hoofddocent Ruud den Hartigh werkt nu samen met zijn team aan een oplossing. Door de commando’s in spe te volgen en de data te analyseren, hopen ze erachter te komen wat de grote uitval veroorzaakt. -
Bijbaan kwijt, studievertraging en kosten: 'Elke maand lastig om mijn studie te betalen'
Van zorgeloos studeren is tijdens de coronacrisis geen sprake. Studenten maken meer studiekosten door opgelopen studievertraging, velen zijn hun bijbaan kwijtgeraakt, ze lenen meer en maken zich daardoor ook zorgen over hun financiële toekomst. -
Lijst slachtoffers Marilyn Manson groeit: ook actrice Esmé Bianco zegt te zijn misbruikt
Game Of Thrones-actrice Esmé Bianco is de nieuwste actrice die zich aansluit bij het aantal vrouwen dat zanger Marilyn Manson ervan beschuldigt hen te hebben misbruikt, onderdrukt en mishandeld. Dit meldt The Cut.
-
Prins Philip (99) overgeplaatst naar ander ziekenhuis, ondergaat hartonderzoek
Prins Philip is vanochtend overgeplaatst naar een ander ziekenhuis. De 99-jarige echtgenoot van koningin Elizabeth werd per ambulance van het King Edward VII Hospital naar het St. Bartholomew’s Hospital, eveneens in Londen, gebracht. -
Huiseigenaar betaalt geen boete meer als gasaansluiting wordt verwijderd
Consumenten hoeven niet te betalen wanneer ze hun gasaansluiting laten verwijderen. Dat heeft toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) bepaald. De verwijderkosten van de gasaansluiting worden in plaats daarvan betaald door iedereen die nog wel op het gasnet is aangesloten, via de periodieke aansluitvergoeding. -
Britney Spears deelt zeldzaam kiekje van zichzelf en zoons
Britney Spears heeft op Instagram een zeldzaam plaatje gedeeld van zichzelf en haar zoons Sean (15) en Jayden (14). Op de foto is te zien dat de jongens inmiddels groter dan hun moeder zijn.