Premier Johnson mag in de tuin van de Queen joggen
Koningin Elizabeth heeft de Britse premier Boris Johnson toestemming gegeven om in de tuin van Buckingham Palace te joggen. Dat melden verschillende Britse media. Deze week werd de premier bij het paleis in Londen gefotografeerd.
Johnson is een fervent hardloper en is nog aan het herstellen nadat hij ernstig ziek werd door het coronavirus. Vanwege veiligheidsrisico’s mag hij echter niet meer in het openbaar sporten. Daarom mag de premier voorlopig gebruikmaken van het terrein van het paleis.
De Queen zal Johnson overigens niet met eigen ogen in de tuin van Buckingham Palace zien rondrennen. De 94-jarige vorstin zit al enige tijd in zelfquarantaine in het kasteel van Windsor met haar echtgenoot prins Philip (98) en keert voorlopig nog niet terug.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Stromae blijft concerten annuleren om gezondheid, net als in 2015: ‘Even dacht ik dat ik gek werd‘
Stromae (38) voelt zich niet ‘formidable’. De zanger moest de afgelopen dagen maar liefst zes concerten van zijn Franse tournee annuleren. ,,Omwille van medische redenen”, communiceert het management. Fans maken zich zorgen om de gezondheidstoestand van hun muzikale held. Niet onterecht, want Paul Van Haver, zoals de artiest echt heet, was eerder al een lange periode uit de running door een slechte reactie op een antimalaria-medicatie en een zware burn-out. -
PREMIUM
‘Ga niet met de hogedrukspuit over het terras met groene aanslag’
Last van algen op tegels, schutting en bloempotten in de tuin? Wacht even met de hogedrukspuit, zegt hovenier Bert Moelee van De Tuinexpert. Hij heeft een betere oplossing. -
PREMIUMInterview2
Claude was vier maanden terug nog een hardwerkende student: ‘Absurd’
-
Assistent-regisseur van film Rust accepteert aanklacht om dood cameravrouw: zes maanden proeftijd
David Halls, de assistent-regisseur van de film Rust, heeft de aanklacht van nalatigheid of onveilig gebruik van een vuurwapen geaccepteerd rond het dodelijke ongeval op de filmset in oktober 2021. Hij is daarmee volgens Amerikaanse media de eerste persoon die op een bepaalde manier verantwoordelijk kan worden gehouden voor de dood van cameravrouw Halyna Hutchins (42). -
eigen tuin eerst
Plant nu een vlinderstruik in je tuin voor meer bijen en vlinders
Meer vlinders in je tuin? Met een paar vlinderstruiken heb je dat zo voor elkaar. Nu is de ideale tijd om ze te planten. Tuingoeroe Romke van de Kaa heeft een paar mooie exemplaren voor je uitgezocht.
-
PREMIUM3
Open Huizen Dag: zo prik je door de verkooptrucjes heen
Wil je meerdere huizen die in de buurt te koop staan bekijken? Dat kan op 1 april tijdens de Open Huizen Dag van NVM. Met de tips van Hans André de la Porte van Vereniging Eigen Huis ga je goed voorbereid op huizenjacht. -
-
-
PREMIUM
Waarom burgemeester Dijksma meedeed aan serie ‘Powervrouwen’ (maar daar eigenlijk geen tijd voor had)
De docuserie Nederlandse Powervrouwen was voor burgemeester Sharon Dijksma van Utrecht een kans zich te profileren. Maar tot wanhoop van de makers had ze niet of nauwelijks tijd om voor de camera te verschijnen en het mediacontract dat haar werd voorgelegd, maakte haar kwetsbaar. Een kijkje achter de schermen.Utrecht -
Recensie
Heerlijk leedvermaak om mislukte politicus die zonder succes zijn eigen dood in scène zette
Wie zich verdiept in de Britse politiek stuit automatisch op een aanzienlijke verzameling merkwaardige sujetten die het niet zo nauw nemen met huwelijkstrouw, integriteit en beroepseer. Deze corrupte figuren hebben één groot voordeel. Zij zijn dankbaar voer voor dramaproducties waar de kijker met stijgende verbazing en heimelijk plezier kennis van neemt.