Prins Charles bedroefd door dood invloedrijke Britse dj Jamal Edwards
In het Verenigd Koninkrijk is geschokt gereageerd op het plotselinge overlijden van Jamal Edwards (31). Prins Charles laat maandag op Twitter weten aan de familie van Edwards te denken. De dj en oprichter van het muzikale platform SBTV overleed zondag. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
Edwards was ambassadeur van The Prince’s Trust, de organisatie van prins Charles die jonge mensen helpt hun eigen zaak te starten. ,,Zijn werk in de muziek, maar ook zijn werk als ambassadeur van een nieuwe generatie - zoals zijn werk voor The Prince’s Trust - waren voor velen een inspiratie”, aldus Charles.
Ook veel Britse artiesten reageren op sociale media bedroefd op het nieuws. Onder anderen Dave, George The Poet en AJ Tracey plaatsten berichten.
Edwards is vooral bekend vanwege SBTV, dat hij in 2006 begon als kanaal op YouTube. Het platform richt zich op het promoten van werk van beginnende artiesten. Onder anderen Ed Sheeran, Jessie J, Rita Ora en Stormzy kregen mede dankzij steun van dat kanaal naamsbekendheid.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
-
Jort Kelder reageert op geruchten over relatie met Welmoed Sijtsma: ‘Even oud als haar vader’
Op1-collega’s Jort Kelder en Welmoed Sijtsma hebben geen relatie. Dat zegt Kelder zondag bij Rooijakkers over de vloer, waarin Art Rooijakkers hem met de geruchten confronteert. Alleen al vanwege hun leeftijden zou het een ‘merkwaardig kerstdiner’ opleveren, aldus Jort. -
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
Katja Herbers niet bij demonstratie XR wegens ernstig zieke vader
Katja Herbers is niet bij de demonstratie van Extinction Rebellion (XR) zaterdag in Den Haag omdat haar vader ziek is. Dat laat de actrice, die wel bij eerdere acties van de klimaatactiegroep aanwezig was, vrijdag weten op Twitter.Den Haag -
Talpa verliest rechtszaak om startprijzen radioveiling
Talpa Network heeft de rechtszaak om de startprijzen van de aankomende radioveiling verloren. Het mediabedrijf wilde de prijzen waarop de veiling van de commerciële radiofrequenties zou beginnen, omlaag krijgen. De rechtszaak vond op 11 mei achter gesloten deuren plaats in Rotterdam.
-
PREMIUM94
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
-
-
Popformatie Aqua uit mottenballen voor rapremix van culthit voor ‘seksloze’ Barbie-film
De nieuwe film Barbie, met Margot Robbie, krijgt een soundtrack waar menig muziekliefhebber vermoedelijk de vingers bij aflikt. De populairste artiesten van dit moment hebben nieuw werk opgenomen, onder wie Dua Lipa. Ook danceformatie Aqua is uit de mottenballen gehaald voor een bijzondere remix van haar foute hit. Het wordt spannende muziek bij een juist seksloze film. -
PREMIUMinterview
Nick laat Volendamse sound achter zich: ‘Platenbaas denkt dat het internationaal ook kan aanslaan’
Nick Schilder slaat na zijn breuk met Simon een compleet andere weg in, zo licht hij toe in een interview met deze site. Hoewel de veelzijdige Volendammer zelf liever door wilde gaan als duo, krijgt hij nu de smaak te maken als soloartiest: ,,Het is ook wel gezond dat het is gestopt.”