Rappers Drake en Ye roken na jaren knallende ruzie de vredespijp
De ruzie tussen Drake (35) en Ye (44), die tot voor kort nog door het leven ging als Kanye West, lijkt ten einde. Op Instagram hebben de rappers beelden gedeeld van hen samen bij het huis van Drake.
Ye plaatste een foto van hemzelf, Drake en zijn vriend J. Prince op het bordes van het huis van de Canadese rapper, bekend van hits als One Dance en Hotline Bling. De ex van realityster Kim Kardashian hield het in het bijschrift enkel bij een emoji van een witte duif, verwijzend naar de vrede die tussen hen leek te zijn gesloten.
Op zijn eigen pagina deelde Drake op zijn beurt bewegende beelden van hem en Ye, waarbij te zien is hoe de twee lachend en naast elkaar in de camera kijken. ‘Je hebt je bestemming bereikt’, zette hij in het bijschrift.
Drake en Ye hadden jarenlang mot met elkaar. De ruzie zou onder meer gaan over elkaars songteksten, uitspraken over de ander in de media en samenwerkingen tussen henzelf en andere rappers.
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Kanye West verdient het meest van alle hiphopartiesten
Kanye West voert dit jaar voor het eerst in zijn leven de Forbes-lijst van de twintig best verdienende hiphopartiesten aan. De 42-jarige rapper haalde in een jaar tijd 150 miljoen dollar binnen, vooral dankzij zijn succesvolle sneakerlijn. -
PREMIUMAngela Kijkt TV87
Als zelfs die leuke Belg de kluit belazert, is al mijn hoop op eerlijke tv vervlogen
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
PREMIUM
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
MET VIDEO
Koning laat zich in Schaarsbergen bijpraten over inzet van het leger om de Russen af te schrikken
SCHAARSBERGEN - De koning heeft zich deze woensdag uitgebreid laten bijpraten over de patrouillesystemen, wapens, mortieren en anti-tankraketsystemen die het Nederlandse leger gebruikt, onder meer in Roemenië ter afschrikking van de Russen. -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs.
-
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg? -
Complete line-up NN North Sea Jazz Festival bekend
De complete line-up voor het NN North Sea Jazz Festival is vandaag bekendgemaakt. Onder meer Eliane Elias, Maarten Hogenhuis, DULFER!, Total Response en Bruut! maken het rijtje artiesten dat optreedt in Rotterdam Ahoy compleet. -
Chris Brown feliciteert ex-vriendin Rihanna met geboorte kind
Chris Brown heeft zijn ex-vriendin Rihanna via Instagram gefeliciteerd met de geboorte van haar kind. De twee hebben in het verleden meerdere korte relaties gehad, maar in 2009 werd Brown veroordeeld voor het mishandelen van zijn toenmalige vriendin.