RTL niet blij met uitspraken Derksen
RTL is op z’n zachtst gezegd niet blij met de uitspraken van Johan Derksen. In het praatprogramma Voetbal Inside uitte de analyticus vrijdagavond felle kritiek op zijn eigen werkgever en enkele collega’s.
We hebben een mond vol over bij mensen bij andere omroepen, zoals over FOX
Derksen noemde zenderbaas Erland Galjaard ‘kinderachtig’, aan collega Humberto Tan is ‘alles gemaakt’ en de programmering van de zender is ‘gewoon slecht’.
Intern is bij RTL geïrriteerd gereageerd op de forse uitlatingen, al hoorde Derksen zelf niets van zijn ‘bazen’. ,,Op het moment dat ik op welke manier dan ook een spreekverbod krijg bij RTL dan is het even goeie vrienden, maar schuif ik niet meer aan. Ik rijd niet naar Hilversum om met de handrem erop te praten”, is Derksen duidelijk. ,,Ik vond niet dat ik te ver ging. We hebben een mond vol over bij mensen bij andere omroepen, bijvoorbeeld over FOX, waar ze allemaal wel een reden hebben om niet te zeggen wat ze vinden. Dan moeten wij zelf niet zo hypocriet zijn en net doen alsof er geen problemen zijn bij RTL. Wij reageren op de onrust die er al was. Ik was het eens met de kritiek van die mevrouw van het AD (columnist Angela de Jong; red.). En ik heb niets tegen Humberto Tan als mens, maar ik vind hem gewoon niet zo’n fijne presentator.”
Opschudding
Het is niet de eerste keer dat er opschudding ontstaat na een uitzending van Voetbal Inside. In het programma van RTL7 nemen presentator Wilfred Genee en de analytici René van der Gijp en Johan Derksen geen blad voor de mond. De vraag is of het programma volgend jaar nog op de buis is nu het contract met de mannen afloopt. Gesproken over verlenging is er nog niet. Derksen maakt zich niet druk.
,,Ik wil daar sowieso nog over nadenken. Straks krijgen we weer gladde wegen. Ik weet niet of ik zin heb om over besneeuwde wegen naar Hilversum te rijden. En ach, als RTL wil stoppen, dan heb ik er ook vrede mee. Dan heb ik het twintig jaar gedaan en veel plezier gehad.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
Kopen zonder kijken-koppel zet huis na drie jaar weer in de verkoop
Ze hebben drie jaar in hun compleet verbouwde stulpje gewoond, maar Joeke en Fernant zetten hun huis in Haarlem weer in de verkoop. Het stel was in 2020 te zien in het hitprogramma Kopen zonder kijken, waarin te zien was hoe ze zich aanvankelijk rot schrokken toen ze hun door makelaar Alex van Keulen aangekochte woning zagen. -
PREMIUMAngela Kijkt TV31
Willy sleept al 70 jaar twee hagelwitte onderbroeken met zich mee, voor als het weer mis gaat
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Stroopwafels voor jubilerend koningspaar op Curaçao
Geen intiem diner voor twee bij kaarslicht, maar een etentje met 21 gasten en hun oudste dochter voor koning Willem-Alexander en koningin Máxima op hun 21ste trouwdag. Als dessert kregen alle gasten onder meer stroopwafels. -
vraag 't vtwonen
Niet te warm, maar ook niet te koud: hoe kies je je ideale dekbed?
De ene nacht lig je in je flanellen pyjama onder drie dekens, de week erna drijf je je bed uit van de warmte. Hoe zorg je dat je er comfortabel bij ligt als de temperaturen buiten schommelen? Een goed dekbed kan helpen. Dit zijn de meest voorkomende dekbedden, dekbedvullingen en hun belangrijkste eigenschappen.
-
Armie Hammer spreekt zich voor het eerst uit na vermeend misbruik
Armie Hammer heeft zich voor het eerst sinds lange tijd openlijk uitgesproken sinds hij begin 2021 beschuldigd werd van seksueel misbruik en kannibalisme. In een interview met schrijver James Kirchick ontkent de acteur opnieuw alle aantijgingen, geeft hij aan vroeger zelf te zijn mishandeld, bekent hij een zelfmoordpoging te hebben ondernomen en vertelt hij hoe het nu met hem gaat. -
-
-
Energierekening
Mariëlle woont in een oude boerderij: ‘Als het buiten vriest, kan het in huis 12 graden worden’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Mariëlle van der Leest - Kieboom (68) uit Reek, Noord-Brabant. -
PREMIUMAngela Kijkt TV16
Deze schokkende documentaire kun je beter niet kijken als je lekker wilt slapen
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv.