Stijn Fransen na ruim twee jaar weg uit Goede Tijden Slechte Tijden
Actrice Stijn Fransen (27) verlaat na tweeënhalf jaar de RTL 4-soap Goede Tijden, Slechte Tijden. Dat bevestigt de omroep aan deze site. De laatste aflevering met haar personage Sam Dekker is op 6 juni te zien.
Stijn, die ook in films als Rokjesdag speelde, vindt het naar eigen zeggen tijd voor een volgende stap. Ze gaat zich richten op nieuwe projecten, waarover nu nog niets bekend is.
De blondine heeft genoeg mogelijkheden, want ze doet meer dan alleen acteren. Zo kan ze naast zingen ook verdienstelijk dansen, bewees ze vorig jaar in de RTL-show Dance Dance Dance. Ze heeft daarnaast ook meermaals gepresenteerd.
RTL wil niet vertellen of de deur op een kier staat voor een eventuele terugkeer van Fransens karakter. Feitelijk is dat mogelijk, want Sam Dekker vertrekt in de serie naar New York om stage te lopen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Prins Harry: ‘Mijn broer kreeg 1 miljoen pond om rechtszaak tegen tabloid te laten varen’
-
Sarah Jessica Parker debuteert volgend jaar op West End
Sarah Jessica Parker maakt volgend jaar haar debuut op het Londense West End. De actrice speelt dan samen met haar man Matthew Broderick in Plaza Suite. Het stuk gaat in januari in première in het Savoy Theatre. -
PREMIUM11
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
De meeste mensen stellen dat wat ze moeten doen uit en voelen zich daar dan schuldig over. Vooral niet doen, legt filosoof John Perry uit aan journalist en notoire uitsteller Saskia Smith. Een gestructureerde uitsteller krijgt volgens hem juist een heleboel voor elkaar omdat ze die andere dingen niet doen. -
PREMIUMMet video
Kroonprins haalt voor miljarden sterren naar Saoedi-Arabië, maar waarom? ‘Man met twee gezichten’
Lionel Messi zwichtte uiteindelijk niét voor de oliedollars uit Saoedi-Arabië, maar topvoetballers Karim Benzema en eerder Cristiano Ronaldo konden de verleiding van een gigantisch salaris in de woestijn niet weerstaan. Ze zijn niet de enigen. Saoedi-Arabië gooit miljarden euro's in de strijd om het land op allerlei manieren te promoten. Waarom? -
met video
Eerste beelden nieuwe documentaire van Humberto Tan
Presentator en fervent hobbyfotograaf Humberto Tan gaat voor een nieuwe documentaire de jungle van Suriname in om zijn droom waar te maken: het perfecte plaatje schieten van de imposante jaguar.
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
-
-
-
Suzan van Freek kreeg totale blackout bij Jinek: ‘Geen idee meer wat ik kwam doen’
Oók als je wekelijks voor publiek optreedt is het soms nog spannend om liedjes te zingen als alle ogen op jou gericht staan, dat bewees Suzan Stortelder woensdagavond maar weer in de uitzending van Jinek. Daar kreeg ze een black-out, vlak voordat ze moest zingen. ‘Ik had even géén idee wat ik hier kwam doen.’ -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.