Uitgestelde tour Pussycat Dolls moet in september van start gaan
De langverwachte reünietour van The Pussycat Dolls moet volgend jaar september beginnen. Volgens zangeres Kimberly Wyatt worden vanaf dan de eerder uitgestelde concerten ingehaald. De Amerikaanse meidengroep, die in 2010 uit elkaar ging, zou eigenlijk vorig jaar weer op tournee gaan maar dat lukte niet vanwege de coronapandemie.
Tot dusver was er nog geen nieuwe start gecommuniceerd, maar volgens Wyatt wordt dus gemikt op september. ,,Niemand heeft tegen me gezegd dat de tour is geannuleerd, dus ik houd de hoop dat het september 2022 gaat worden. Tot ik iets anders hoor”, zegt de zangeres in de Britse krant The Sun.
Wyatt kan zelf niet wachten, maar gunt het ook de fans van The Pussycat Dolls. ,,Ze steunen ons al zo lang. We moeten gaan en ons ding doen.”
Ruzie
Eerder dit jaar leek het doorgaan van de reünietour onzeker vanwege een ruzie tussen oprichter Robin Antin en Nicole Scherzinger, het bekendste lid dat het gros van de zang voor haar rekening neemt. Antin klaagde Scherzinger aan omdat die zou weigeren mee te doen onder de huidige contractuele voorwaarden. Of dat geschil inmiddels is opgelost, is niet duidelijk.
The Pussycat Dolls werd in 1995 opgericht door choreografe Antin. De vijf bandleden stonden bekend om hun burleske optredens. Ze scoorden hits met onder meer Don’t Cha, Buttons en Stickwitu. In 2009 verlieten Jessica Sutta, Ashley Roberts, Kimberly Wyatt en Melody Thornton de groep. Scherzinger ging met vier nieuwe leden verder, maar besloot enkele maanden later toch voor een solocarrière te gaan.
Luister ook naar de AD Media Podcast:
Bekijk hieronder onze video’s op het gebied van Show & Entertainment:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
met video
Gortdroog blokfluitliedje komiek Bas Hoeflaak gaat viraal: ‘Het gaat los, ongelooflijk’
Henry van Loon gaat staan, omarmt zichzelf, hij zucht en slikt. Lachen is uit den boze, maar kan hij zich inhouden nu zijn collega Bas Hoeflaak zingt dat ‘ie gaat ‘spelen met zijn fluit’? Het fragment uit LOL last one laughing is al dagen trending op sociale media en bedrijven als Albert Heijn en Spotify haken erop in. Genoeg reden voor Hoeflaak om Het Fluitlied daadwerkelijk uit te brengen. -
vraag 't vtwonen
Niet te warm, maar ook niet te koud: hoe kies je je ideale dekbed?
De ene nacht lig je in je flanellen pyjama onder drie dekens, de week erna drijf je je bed uit van de warmte. Hoe zorg je dat je er comfortabel bij ligt als de temperaturen buiten schommelen? Een goed dekbed kan helpen. Dit zijn de meest voorkomende dekbedden, dekbedvullingen en hun belangrijkste eigenschappen. -
Update
Dichter Kinderboekenweek Pim Lammers trekt zich terug na doodsbedreigingen
Pim Lammers heeft besloten zich terug te trekken als schrijver van het Kinderboekenweekgedicht 2023, nadat hij doodsbedreigingen had ontvangen. Dat heeft boekenkoepel CPNB zaterdag laten weten. ‘Ik heb aangifte gedaan', meldt Lammers in een verklaring. -
PREMIUMMet quiz
De toverformule van Harry Potter is tijdloos: ‘De tijd van schaamte is allang voorbij’
Het is niet elke brildragende jongeman gegeven overal ter wereld populair te zijn. Tovenaarsleerling Harry Potter, van wie komende vrijdag de computergame Hogwarts Legacy verschijnt, ís het. En dat al 25 jaar lang. Hoe is zijn succes te verklaren? -
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker.
-
Met video
Dochter (13) van SBS 6-ster duikt op bij Dna singers en steelt harten van panel: ‘Kippenvel’
De jongste deelnemer van het seizoen in Dna singers heeft donderdagavond diepe indruk gemaakt op het radende panel met BN’ers. Ruim 750.000 kijkers zagen hoe zij spontaan besloten een fanclub op te richten voor Charlee (13), maar die onthulde dat ze droomt van iets héél anders dan een zangcarrière. -
-
-
Modeontwerper Paco Rabanne (88) overleden
De Spaanse modeontwerper Paco Rabanne is op 88-jarige leeftijd overleden. Dat meldt een woordvoerder van de Spaanse groep Puig, het label dat Paco Rabanne beheert. Rabanne blies zijn laatste adem uit in Portsall, Bretagne. -
Energierekening
Mariëlle woont in een oude boerderij: ‘Als het buiten vriest, kan het in huis 12 graden worden’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Mariëlle van der Leest - Kieboom (68) uit Reek, Noord-Brabant.