Viktor Brand zoekt de beste boswachter
Viktor Brand (46) gaat het nieuwe SBS6-programma Boswachter gezocht presenteren. Dat heeft de zender vandaag bekendgemaakt.
Delen per e-mail
In Boswachter gezocht nemen tien natuurliefhebbers het tegen elkaar op in een strijd om een baan als boswachter op Texel. Zo wordt hun kennis over de natuur getest en moeten ze verschillende uitdagingen volbrengen.
Het programma verschijnt dit najaar op televisie. Kandidaten kunnen zich nog aanmelden.
Verder in het nieuws
-
video Temptation-verleidster Chloë onder vuur na oplichting veertien modellen
-
PREMIUM
interview Voor nieuwe voorstelling Seks met Sjaak experimenteerde cabaretier er op los
Voor zijn voorstelling Seks met Sjaak experimenteerde Sjaak Bral er een paar jaar op los. De cabaretier onderging het allemaal: parenclubs, gogobars, meesteressen en zelfs de homoscene in Berlijn. ,,De uitdaging met deze seksshow is om het niet te plat te maken.” -
PREMIUM
ANGELA KIJKT TV Tachtig cent voor reclamevrije omroep? Nee, daar ben ik toch te veel Zeeuws meisje voor
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op televisie. -
PREMIUM
recensie Nieuwe Bloemen mag er zijn, vindt ze zelf. Ze heeft gelijk!
In Souvenirs, de nieuwe show van Karin Bloemen, haalt de zangeres, cabaretière en actrice (58), een frisse zwabber door haar bestaan. -
Europese porno-industrie ligt stil door hiv-alarm
De Europese porno-industrie heeft haar opnames grotendeels stilgelegd nadat op de Spaanse nieuwssite El Nacional.Cat op 14 februari het bericht verscheen dat Nacho Vidal, een bekende Catalaanse pornoacteur, besmet was geraakt met het hiv-virus. Actrices en acteurs met wie hij recent samenwerkte, worden eerst getest voordat de activiteiten kunnen worden hervat.
-
UPDATE Empire-acteur Jussie Smollett na ‘verzonnen aanval’ op borgtocht vrij en terug op de set
Onder massale belangstelling van de pers is de Amerikaanse acteur Jussie Smollett, die donderdag werd opgepakt nadat hij was aangeklaagd voor het doen van een valse aangifte, later op de dag weer op vrije voeten gekomen. De rechter in Chicago besloot dat hij op borgtocht mocht worden vrijgelaten. De borgsom bedraagt 100.000 dollar (ruim 88.000 euro), melden Amerikaanse media. Smollett moet ook zijn paspoort inleveren. -
Nicolette Kluijver: Onze kindjes hebben geen boodschap aan relatiecrisis
-
Update Patricia Paay betwist dat ze geld heeft geleend: Ik ben dupe van een familieruzie