Waylon kiest zelf voor Eurovisie-liedje wegens wegstemmen Voice-kanon Kimberly
Waylon heeft vanavond in De Wereld Draait Door een opmerkelijke uitspraak gedaan. De zanger laat mensen bewust niet stemmen op zijn vijf potentiële Songfestivalnummers. De reden? ,,In eerste instantie was het de bedoeling om hier de keuze te laten vallen, om de mensen een beetje mee te laten werken. Maar toen hadden we het debacle bij The Voice en het stemmen van het Nederlandse publiek. Ik dacht: laat ik dat maar voorkomen."
Waylon schoof vanavond voor het eerst aan bij Matthijs van Nieuwkerk om één van zijn mogelijke Songfestivalliedjes ten gehore te brengen. De komende vier dagen presenteert de zanger zijn andere nummers. Toen presentator Matthijs vroeg naar de reden van deze opzet, maakte Waylon duidelijk dat het Nederlandse publiek niet capabel genoeg is om wijs te stemmen. ,,Kimberly werd weggestemd en diezelfde avond, toch pissig, heb ik toch maar besloten dat ik zelf ging kiezen."
Topfavoriet Kimberly werd gezien als de grote winnares van The Voice of Holland, maar moest tot grote verbazing van de juryleden haar biezen pakken in de halve finale. ,,Dit is niet gek, dit is gewoon idioot", reageerde Anouk verbouwereerd.
Reacties
Back Together werd op sociale media met gemengde reacties ontvangen. Zo noemt ene Barb het nummer 'dertien in een dozijn', terwijl een andere kijker het lied juist een verademing vindt. 'Dit klinkt echt goed! Zeker potentie!'
Marc-Marie Huijbregts had echter nog een klein tipje voor Waylon tijdens het optreden. ,,Contact maken, blijven kijken naar mensen. Dat wilde ik nog even zeggen", klonk het behulpzaam.
Merkwaardig
Muziekrecensent Stefan Raatgever luistert elke dag naar de potentiële Songfestivalnummers van Waylon bij De Wereld Draait Door. Daarover schrijft hij een column. ,,Waylons verklaring was nogal warrig: hij had het besloten nadat kandidate Kimberley volgens hem onterecht uit The Voice werd gestemd. Dat was op 9 februari. Op 31 januari meldde hij echter al de keuze voor zijn lied al te hebben gemaakt", merkt hij op.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
column
Waarom deze trend op LinkedIn zo irritant is - en wat je beter kan doen
Psycholoog Thijs Launspach is psycholoog en stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: humblebragging -
Geraldine Kemper bekogeld met blikje bier: ‘Bizar dat ik bang ben in mijn eigen stad’
Geraldine Kemper voelt zich niet meer veilig in haar eigen stad. Dat schrijft de presentatrice woensdag in haar Instagram Stories, nadat ze dinsdagavond maar liefst twee keer werd lastiggevallen op straat. ‘Ik maakte oogcontact met een jongeman. Voor hem reden om mij uit te schelden en met een bierblikje te bekogelen.’ -
PREMIUMAngela Kijkt TV27
Wie mij had voorspeld dat ik zó zou opgaan in dit programma, had ik voor gek verklaard
Journaliste Angela de Jong schrijft vijf keer per week een column over wat haar opvalt op tv. -
Willeke van Ammelrooy: MeToo meegemaakt, alleen nooit zo genoemd
Willeke van Ammelrooy spreekt zich in het AvroTros-programma Volle zalen uit over de positie van de vrouw in de filmwereld. ,,We noemen het allemaal nu MeToo. Ik heb dat ook meegemaakt, maar ik heb het nooit zo genoemd”, aldus de 78-jarige actrice.Hilversum -
Zo duur wordt autorijden straks als nieuwe milieuplannen doorgaan
De overheid wil de overschakeling naar elektrisch rijden versneld doorvoeren door drie verschillende tarieven in te voeren bij de kilometerheffing. De eigenaar van een Kia Picanto op benzine is straks tot acht keer duurder uit, zo blijkt uit een nieuw rapport.
-
PREMIUMGeld & Geluk
Stephanie en zoon Freek: ‘Zijn er 6000 euro per jaar op achteruit gegaan na zijn 18de verjaardag’
Om voor zoon Freek te zorgen, krijgt Stephanie een deel van zijn persoonsgebonden budget. Het geld dat hij met beleggen verdient, zet hij opzij. In deze Mezza-rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. -
-
-
Sportpresentator Jeroen Stomphorst na winnen Hunted: ‘Meedoen aan Wie is de Mol? lijkt me ook leuk’
Ze zijn niet écht op de hielen gezeten tijdens Hunted VIPS. Toch was het tot het laatst toe spannend voor Jeroen Stomphorst en Sjoerd van Ramshorst. Maar toen de Studio Sport-presentatoren in Baarn in de helikopter stapten, wist het duo: we zijn safe.Amersfoort -
Update
Siemon de Jong stopt met Taarten van Abel, voortbestaan jeugdprogramma onduidelijk
Bakker Siemon de Jong stopt na twintig jaar met de presentatie van het jeugdprogramma Taarten van Abel. De Jong vindt het tijd om nieuwe dingen te gaan doen. Volgens een woordvoerster van de VPRO is nog niet duidelijk of het programma doorgaat en er dus naar een nieuwe ‘Abel’ wordt gezocht.