Youp van 't Hek met coronavirus opgenomen in het ziekenhuis
Cabaretier Youp van 't Hek (66) is besmet met het coronavirus. Dat heeft zijn management laten weten. Van ‘t Hek is opgenomen in het ziekenhuis, en de artsen hebben de situatie vooralsnog onder controle.
,,Wij verzoeken u de familie met rust te laten zodat zij alle aandacht aan het herstel van Youp kunnen geven”, aldus de verklaring van het management.
Van 't Hek is extra vatbaar voor het virus omdat hij in een risicogroep valt. Eind december 2015 onderging de cabaretier een zware hartoperatie nadat hij een aantal keren niet goed was geworden op het podium. In november vorig jaar werd hij tijdens een show in het Oude Luxor in Rotterdam onwel op het podium en werd hij kort in een Rotterdams ziekenhuis behandeld.
Het RIVM spreekt van ‘kwetsbaarheid’ als mensen hartziekten, longziekten, diabetes, nierziekten of andere ziekten hebben waarbij het immuunsysteem verzwakt is.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM110
Gewone fiets bijna twee keer zo gezond als e-bike: zoveel calorieën verbrand je per uur
-
Getest: Dit is de beste wasmachine voor grotere huishoudens
Wat is de beste wasmachine voor een gezin van 5 personen of meer? En welke heeft de beste prijs-kwaliteitverhouding? De Consumentenbond geeft antwoord. -
Schrappen van songfestival levert Rotterdam een miljoenenstrop op
Het schrappen van het Eurovisie Songfestival levert Rotterdam een miljoenenstrop op. In een brief aan de Rotterdamse gemeenteraad schrijft burgemeester Aboutaleb dat de kosten van het uitstel van het songfestival wordt geschat op 6,7 miljoen euro. Als het liedjesfestijn volgend jaar alsnog in Rotterdam Ahoy wordt gehouden, moet de gemeenteraad eerst toestemming geven. Die moet ook een nieuw budget vaststellen. Voor de editie van 2020 was 15,5 miljoen euro uitgetrokken. -
Frits Huffnagel onder vuur na 'pisnicht'-sneer aan besmette Youp
Frits Huffnagel heeft zich vandaag flink wat woede op de hals gehaald. De oud-VVD-politicus wenste de met het coronavirus besmette Youp van 't Hek beterschap, maar schreef ook dat hij hoopte dat de cabaretier veel 'pisnichten’ aan zijn bed zal krijgen. Van ‘t Hek veroorzaakte in 2017 ophef met een column waarin hij dat woord gebruikte. ‘Doe normaal man!', luiden de boze reacties onder Huffnagels tweet. -
Mensen springen op uit publiek en dansen op tafel bij Jinek: ‘Helemaal te gek’
Drie mensen uit het publiek van de RTL 4-talkshow Jinek zijn vrijdagavond live in de uitzending ineens door de studio en op tafel gaan dansen. Het bleek een verrassing van comedian Peter Pannekoek.
-
Video
Minister Bruins is in orde maar blijft wel nog even thuis
-
-
-
PREMIUM
Subsidie om je huis te verduurzamen? Super lastig. Met deze tips lukt het hopelijk wel
Een op de drie huiseigenaren krijgt het niet voor elkaar subsidie aan te vragen voor het verduurzamen van de eigen woning. Het hele aanvraagproces voor de Investeringssubsidie voor duurzame energie (ISDE) is voor veel huiseigenaren onbegrijpelijk, ontoegankelijk en zeer tijdrovend. Met deze tips wordt het iets eenvoudiger. -
PREMIUM6
Koffietijd eindigt met een lach en een traan: ‘Dankjewel voor al die mooie jaren’
Het had één groot tranendal kunnen worden, maar dat werd het niet. Integendeel. De laatste aflevering van het iconische Koffietijd, dat na 13 jaar en 2780 afleveringen vrijdagochtend aan een eind is gekomen, werd vooral feestelijk, met veel confetti en muziek. ,,Als wij alleen maar zitten te snotteren wordt het zo sneu.” Een blik achter de schermen.