Volledig scherm
Kim Feenstra © Instagram Kim Feenstra

Zo viert bekend Nederland Sinterklaas

SintbytesNu het heerlijke avondje weer is gekomen, wordt Sinterklaas in veel huiskamers gevierd met zakken vol cadeautjes, gedichten, strooigoed maar bovenal een gezonde dosis oer-Hollandse gezelligheid. Ook veel BN'ers vierden, al dan niet met hun kroost, het goedheiligmanfeest. En Nederland mag daar via posts op sociale media van meegenieten.

Bobbi Eden

Tot volgend jaar Sinterklaas! 😄Brandon heeft genoten! #Sinterklaas #WieKentHemNiet

Een foto die is geplaatst door Marq Laurenz (@marq_laurenz) op

Nick Schilder

Fijne pakjesavond iedereen! @kirsten_schilder 🎁 Straks #talentenzondercenten en #keepitcool @sbs6nl

Een foto die is geplaatst door Nick Schilder (@nickschilder) op

Annemarie Keizer (vrouw van Simon)

♦️Fijne Sinterklaas!♦️#5dec #presents #family #children #fireplace #cosy

Een foto die is geplaatst door AnneMarie Keizer (@mrskeizer) op

Barry Paf

Simon Keizer

Mijn nichtje deed doodleuk voor hoe je vijftien keer opdrukt. Met één arm.. 😳

Een foto die is geplaatst door Simon Keizer (@ikensimon) op

Mike Weerts

Susan Smit

Als Hij dan toch onverwachts komt als je heel hard hebt gezongen... #pakjesavond2017

Een foto die is geplaatst door Susan Smit (@susansmitinstagram) op

Wendy van Dijk

Ooooh kom er eens kijken ...#pakjesavond #pakjesweg #stoutebinkie #😍 #binkieindehoofdrol @moonjansenfotografie @wendyonlinenl

Een foto die is geplaatst door Wendy van Dijk (@wendyvandijk3) op

Fred van Leer

Fijne avond ..... 🎁

Een foto die is geplaatst door Fred van Leer (@fredvanleer) op

Georgina Verbaan

Dank u wel Sinterklaasje!

Een foto die is geplaatst door Georgina Verbaan (@gverbaan) op

Gijs Staverman

#sinterklaas #5 #december #2017

Een foto die is geplaatst door null (@) op

Lieke van Lexmond

Vol verwachting klopte ons hart.... #Sinterklaas&Piet #nostalgie #tradities #love ❤️

Een foto die is geplaatst door Lieke van Lexmond (@liekevanlexmond) op

Kim Feenstra

Pakjesavond.

Een foto die is geplaatst door Kim Feenstra (@k2im) op

Frank van Etten

Kelly Weekers (verloofde John Ewbank)

Nicolette van Dam

Heerlijk avondje is gekomen... 🎁 #sinterklaas #piet #pakjesavond

Een foto die is geplaatst door Nicolette van Dam (@nicolettevandam1) op

Je ziet wel wie er stout is geweest 😂😂😂

Een foto die is geplaatst door Bas Smit (@basssmit) op

Douwe Bob

🙊🙊🙊🙊!!! Hij is urrrrr!!! #sintkwamlangsindestudio

Een foto die is geplaatst door Douwe Bob (@douwebob) op

Marc van der Linden

Nicolette Kluijver

Heerlijk avondje! #zosupersuperdankbaar

Een foto die is geplaatst door Nicolette Kluijver (@nicolettekluijver_) op

Maik de Boer

Monique Smit

Jan Smit

Dank U Sinterklaasje! 🎁 #Pakjesavond

Een foto die is geplaatst door JAN SMIT (@jansmitcom) op

Jetteke van Lexmond

Self portrait by #junecasanova #littlepicasso 🍅

Een foto die is geplaatst door JETTEKE VAN LEXMOND (@jettekevanlexmond) op

Rick Brandsteder

Mijn cadeautje! ♥️

Een foto die is geplaatst door Rick Brandsteder (@rick_brandsteder) op

André Hazes

Goed avondje!❤️

Een foto die is geplaatst door Andre Hazes (@andrehazes) op

Nou dat was het dan, eerste keer sinterklaasviering op schooltje... ik vind het heerlijk al deze dingen 😃🎁 (swipe 👉🏼)

Een foto die is geplaatst door MoniQue Noël (@moniquenoell) op

Koos van Plateringen

Gezelligheid! #sinterklaas @fduijts #pakjesavond @shownieuwssbs6

Een foto die is geplaatst door Koos van Plateringen (@koosvp) op

Sylvie Meis

Jan Versteegh

Wie is er allemaal stout geweest dit jaar?

Een foto die is geplaatst door Jan Versteegh (@jan_versteegh) op

Carolien Spoor

Ons kleine Pieterbaasje... 💙#pietotis #sinterklaas #pakjesavond #wateenfeest @jonkarthaus

Een foto die is geplaatst door null (@carolienkarthaus_spoor) op

Jochem Myjer

Geen Paniek #pakjesavond

Een foto die is geplaatst door Jochem Myjer (@jochemmyjer) op

Daphne Deckers

Die koppies... 😍 Pakjesavond 2004, 2005 en 2006 🎁 Ik wens iedereen een héérlijk avondje! #happymemories ❤

Een foto die is geplaatst door Daphne (@daphne_deckers) op

Linda de Mol

Miljuschka Witzenhausen

Ruben van der Meer

Vergeet Zwarte Piet, Veeg Piet, Regenboog Piet... Hier is Michael Jackson Piet! #blackorwhite #michaeljackson #dontstoptillyougetenough

Een foto die is geplaatst door Ruben van der Meer (@rubenvdmeer) op

Evelien de Bruijn

Blozen naast de #Sint, afgelopen zondag. Fijne pakjesavond!

Een foto die is geplaatst door Evelien de Bruijn (@evelien_de_bruijn) op

poll

Gordon trouwt niet...

Gordon trouwt niet...

  • Wat een anticlimax (70%)
  • Goed dat hij naar zijn hart heeft geluisterd (30%)
32677 stemmen