Aubameyang na hartproblemen terug naar Arsenal
Corona & SportArsenal-aanvaller Pierre-Emerick Aubameyang heeft toestemming gekregen om de nationale ploeg van Gabon op de Afrika Cup in Kameroen te verlaten en terug te keren naar zijn club Arsenal. Daar zal hij verder revalideren van zijn Covid-19, meldde de teamdokter van Gabon maandag in Yaoundé.
Ook middenvelder Mario Lemina van OGC Nice is teruggestuurd naar zijn club. Beide voetballers zijn niet in actie gekomen in de twee wedstrijden die Gabon tot dusverre heeft gespeeld op de Afrika Cup, tegen de Comoren (1-0-zege) en tegen Ghana (1-1).
Aubameyang en Lemina testten op 6 januari positief. Ze leverden een negatieve test af voor de tweede wedstrijd tegen Ghana, maar werden uit het team gelaten nadat er opnieuw resten van het virus werden aangetroffen. Aubameyang, Lemina en ploeggenoot Axel Meyé kregen na de coronabesmetting ook te maken met hartproblemen. Volgens de medische commissie van de Afrikaanse voetbalbond CAF kwamen bij onderzoek hartafwijkingen aan het licht.
Check hieronder de coronagerelateerde berichten over sport van de voorbije weken. Volg de laatste ontwikkelingen in dit liveblog!
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMGeld & Geluk
Ron en Yvonne wonen in Sri Lanka: ‘We houden van luxe, maar vinden snel iets duur’
In deze rubriek vragen we lezers naar hun relatie tussen Geld en Geluk. Ron en Yvonne hebben Sri Lanka even verruild voor Nederland. ‘Verbazend hoe ontevreden mensen hier kunnen zijn, terwijl ze zoveel keuzes hebben.’ -
PREMIUM
Zo’n finale is toch andere koek, heel de wereld kijkt opeens mee
Uiteraard kijkt columnist Willem van Hanegem vooruit naar de finale van Conference League van woensdagavond in Tirana. ‘AS Roma heeft een ploeg met slimme spelers en die spits, Tammy Abraham, is erg goed. Maar het is zeker niet zo dat Feyenoord geen kans heeft.’ -
De nare bijsmaak van de term Human Resources: ‘Mensen zijn geen productiemiddelen’
Psycholoog Thijs Launspach is stressexpert en auteur van het boek Fokking druk. Hij verwondert zich over het moderne werken en geeft elke week tips voor meer geluk en minder stress op je werk. Vandaag: Human Resources -
PREMIUM17
Ajax mag qua getallen dan groter en succesvoller zijn, Feyenoord wordt gemiddeld genomen intenser beleefd
-
PREMIUMBinnenkijken
Ze wonen in een stijlvol herenhuis, toch vertrekken Birgit en Martin voor ander pareltje
Birgit Verwer en Martin Hoorweg verkopen hun prachtige herenhuis aan de Valkenboslaan in Den Haag. Ze wilden al langer de stad uit, en hebben nu het pareltje gevonden dat ze zochten, in het buitengebied van het Achterhoekse Doetinchem wel te verstaan.
-
Britse media na zinderende ontknoping in titelrace: ‘Wanhoop bij City veranderde in een delirium’
De zinderende titelrace tussen Manchester City en Liverpool kreeg gisteren de ontknoping die het verdiende. Britse media raken niet uitgeschreven over de manier waarop de ploeg van trainer Pep Guardiola binnen een tijdsbestek van vijf minuten een 0-2 achterstand tegen Aston Villa omboog in een 3-2 zege en zo alsnog de titel greep. -
PREMIUM
Wéér geen pole voor Verstappen en Red Bull: ‘We moeten tijd over één ronde vinden’
In de kwalificatie stond Ferrari in de persoon van Charles Leclerc wederom voor Max Verstappen, zoals vrijwel altijd dit jaar. ,,Dat was ook wel een beetje te verwachten, met al die updates.” -
PREMIUM
Wie die Everton-supporter zag zuigen, kreeg acuut begrip voor Patrick Vieira