Billenschuddende Miss Nederland gaat de wereld over
VideoEen filmpje waarin Miss Nederland Zoey Ivory (23) zich op het podium van de Miss Universe-verkiezing, gisteren in de Filipijnen, even helemaal laat gaan, weet miljoenen fans te boeien. La Ivory schudde tijdens een onbewaakt moment met haar billen op Beyoncé's hit 'Single Ladies'.
Nooit gedacht dat ik viraal zou gaan
Ondanks dat Zoey Ivory - echte naam Zoey van der Koelen - al vroeg op de avond de wereldbekende competitie moest verlaten en de finale niet haalde, is ze vandaag dan toch het gesprek van de dag. De Almeerse werd vanaf de tribune gefilmd toen ze met haar heupen wiegde en wat rondjes draaide.
,,Oeps! Nooit gedacht dat ik viraal zou gaan'', roept de knappe brunette op haar facebookpagina. Haar mentor Kim Kötter, die in 2002 elfde werd tijdens de Miss Universe-verkiezing in Puerto Rico, is het ook niet ontgaan. Volgens Kim zijn drie filmpjes bij elkaar opgeteld ruim tien miljoen keer bekeken.
Zoey oogst met haar sexy danspasjes inmiddels wereldfaam. ,,Miss Netherlands brings good vibes with 'Single Ladies' (Miss Nederland zorgt voor goede stemming met 'Single Ladies')'' en ,,Miss Holanda viraliza na internet ao dançar Beyoncé no intervalo do Miss Universo (Miss Nederland gaat viraal tijdens het dansen op Beyoncé)'', schrijven Filipijnse media. De Australische site Bitbag zette La Ivory in hun lijstje van highlights van de avond.
Voor de Flevolandse schone is 'Single Ladies' geen onbekend nummer. Zes jaar geleden danste ze - toen nog met kort haar - op de beats van Queen Bey tijdens een bruiloft. ,,Dans alsof niemand kijkt'', is dan ook Zoeys motto.
Goed nieuws voor de Nederlandse vrijgezelle man: ze is nog een single lady.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Dan Karaty is vandaag een jaar clean: ‘Het resultaat is het waard’
Een mijlpaal voor Dan Karaty: het tv-jurylid is vandaag precies een jaar clean. Dat laat de 45-jarige Karaty weten bij een vrolijke foto waarop een ballon met het cijfer 1 te zien is. ‘Ik had een keuze: geef dat ene ding op voor al het andere - of - geef alles op voor dat ene ding.’ -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Podcast
Nanette en Marlies verloren ongeboren baby: ‘Zoveel liefde voor zo’n ieniemini mensje’
Een zwangerschap leidt niet altijd tot een blakende, gezonde baby: per jaar verliezen in Nederland zo’n 25.000 vrouwen een ongeboren kindje. In de podcast Miskraammonologen, een productie van Ouders van Nu, AD en de regionale titels, hoor je de persoonlijke verhalen van deze vrouwen. Deze week vertellen Marlies en Nanette over hun miskramen. -
Pronken op de rode loper met een manicure van 30.000 dollar
De Amerikaanse rapper Machine Gun Kelly heeft een blinkende entree gemaakt op de rode loper van de Billboard Music Awards. De 32-jarige rapper verscheen met nagels die voorzien waren van 880 diamanten, die in totaal 30.000 dollar (29.000 euro) waard zijn. Dit meldt Page Six. -
Jason Momoa biedt excuses aan na foto's in Sixtijnse Kapel
Jason Momoa heeft zijn excuses aangeboden voor het maken van foto’s in de Sixtijnse Kapel in Vaticaanstad. Eerder deze week plaatste de Aquaman-acteur foto’s waarop hij de kapel bewondert. Momoa kreeg een hoop kritiek van fans, omdat het officieel verboden is foto’s te maken in de kapel omdat dat de kunstwerken kan beschadigen.
-
Zanger en acteur Wim Rijken (63) overleden
Zanger, acteur en presentator Wim Rijken is overleden. De artiest overleed gisteren op 63-jarige leeftijd in een hospice Amsterdam. Dat bevestigt zijn agent tegenover het ANP na berichtgeving van De Telegraaf. -
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
Britney Spears heeft miskraam gehad: ‘We zijn ons wonderkindje verloren’
Britney Spears (40) heeft een miskraam gehad. Dat laat ze vandaag op Instagram weten. Afgelopen april maakte ze bekend dat ze haar derde kind verwachtte met haar verloofde Sam Asghari.