Bertens ziet opnieuw concurrent in Neurenberg wegvallen
Sloane Stephens is al in de eerste ronde van het graveltoernooi van Neurenberg uitgeschakeld. De Amerikaanse, de nummer één van de plaatsingslijst, verloor in de eerste ronde van Joelia Poetintseva. De Kazachse versloeg Stephens in drie sets: 5-7 6-4 7-6 (3).
De partij was dinsdagavond afgebroken wegens de invallende duisternis en duurde alles bij elkaar drie uur. Voor Stephens was ook al de Duitse Julia Görges, de nummer twee van de plaatsingslijst, uitgeschakeld. Van de acht hoogste geplaatste speelsters zijn er na de eerste ronde nog maar drie over. Eén daarvan is titelverdedigster Kiki Bertens, die in Neurenberg als derde is geplaatst.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM14
'Hoewel ik duizend keer mijn excuses heb gemaakt voor mijn slippertje, blijft mijn vrouw boos’
-
PREMIUMhuisarts vertelt
Niet zelden ga ik op zoek naar gevonden voorwerpen in de vagina
Een patiënt komt in paniek de spreekkamer van huisarts Rutger Verhoeff binnen. Het condoom is kwijt en zou nog in haar vagina moeten zitten. Hij schrijft erover in de rubriek Huisarts Vertelt. -
Bertens makkelijk naar tweede ronde in Neurenberg
Kiki Bertens is soepeltjes naar de tweede ronde in Neurenberg. De 26-jarige Nederlandse was in een uur klaar met de Servische qualifier Dejana Radanović: 6-1, 6-1. -
PREMIUM
Hoeveel zoet eet jij? Een week geen toegevoegde suiker kan wel 99 suikerklontjes schelen
In koekjes, chocolade en frisdrank, maar ook in pastasaus: toegevoegde suiker zit in meer producten dan je zou verwachten. Zo eten we onbewust (veel) meer suiker dan we zelf inschatten. Met de Nationale Suiker Challenge (5 t/m 11 juni) daagt het Diabetes Fonds alle Nederlanders uit om een week lang geen toegevoegde suikers te eten. Hoe pak je dat aan, en hoe houd je dat als echte zoetekauw vol? -
Deze drie Nederlanders maken na de eerste kwalificatieronde nog kans op Roland Garros
Het belangrijkste tennistoernooi op gravel staat voor de deur. Roland Garros, de Franse Open, start officieel op zondag 28 mei. En voor het eerst in bijna 20 jaar is dat zonder gravelkoning Rafael Nadal. Maar voordat het hoofdtoernooi begint zijn er nog drie Nederlanders die een poging gaan wagen voor deelname daaraan via het kwalificatietoernooi. Drie anderen stranden al eerder in de kwalificaties. Dit zijn ze op een rijtje!
-
overzicht ronde 3
Elina Svitolina na zinderende laatste set naar achtste finales Roland Garros
-
-
-
Wesley Koolhof bereikt achtste finales Roland Garros: ‘Grandslamtitel bij mannen is nu mijn grote doel’
Wesley Koolhof is weer een stapje dichter bij zijn eerste grandslamtitel in het mannendubbelspel gekomen. De nummer 1 van de wereld bereikte samen met de Brit Neal Skupski de derde ronde van Roland Garros door de Argentijn Pedro Cachin en Wu Yibing uit China te verslaan: 6-4 6-2. -
Novak Djokovic heeft het één set lastig met Fucsovics, publiekslieveling Monfils trekt zich terug
Novak Djokovic heeft zich zonder problemen verzekerd van een plek in de derde ronde van Roland Garros. De tweevoudig kampioen won in Parijs met 7-6 (2), 6-0, 6-3 van de Hongaar Marton Fucsovics.