Welgemikte vogelpoep op tennisser zorgt voor hilariteit en verontwaardiging: ‘Wat wil je dat ik doe?’
Een wedstrijd die hij niet snel zal vergeten. Op het ATP-toernooi van Melbourne werd de Amerikaan Reilly Opelka gehinderd door een vogel, die zijn behoefte recht op zijn pet mikte en zo voor hilariteit zorgde. Maar ook voor enige verontwaardiging bij Opelka.
Het servicekanon van 2,11 meter weigerde verder te spelen met het besmeurde hoofddeksel. Hij pakte een nieuwe pet, maar dat exemplaar was niet naar de zin van de umpire. Er was sprake van conflicterende belangen met de sponsorlogo’s van het toernooi. ,,Man, wat wil je dat ik doe? Ik ga niet met deze pet spelen, er zit vogelpoep op...”, foeterde de Amerikaanse tennisser nog in zijn richting.
Opelka had echter wel een pet nodig om z'n weelderige haardos bij elkaar te houden. Hij greep eerst naar een handdoek en probeerde nadien even het exemplaar van een ballenjongen uit, maar beide opties waren geen succes. Opponent Maxime Cressy stond erbij en keek ernaar.
Enkele minuten later kwam er dan toch een nieuw petje tevoorschijn uit de kleedkamers. Opelka verloor de wedstrijd uiteindelijk in drie sets: 6-4, 6-7 (5-7) en 6-7 (9-11).
Bekijk hieronder onze sportvideo's.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Quiz
Australian Open: herken jij deze oud-kampioenen?
-
De beste games voor...
De beste games voor op een feestje: zo krijg je iedereen rondom de televisie
Gamen is meer dan alleen maar schieten of voetballen, en is vaak veel makkelijker om aan te beginnen dan je misschien denkt. In deze rubriek geven we daarom laagdrempelige tips voor games in elke situatie. Vandaag: de beste games voor tijdens een feestje. -
Djokovic noemt Alcaraz beste ter wereld: ‘Op Roland Garros is hij een belangrijke titelkandidaat’
Novak Djokovic heeft Carlos Alcaraz de beste tennisser ter wereld, op dit moment, genoemd. Zijn rivaal Rafael Nadal is vooral blij dat zijn landgenoot Alcaraz het dit jaar zo voortreffelijk doet. -
vraag 't vtwonen
Zo wordt je huis een oase van rust: ‘Dat is echt een basisbehoefte’
In een rustig huis is het fijn thuiskomen na een lange werkdag. Hoe maak je van je huis zo’n serene plek? We vragen het Liza Wassenaar, stylist bij vtwonen. -
Grandslamwinnaar Marin Cilic naar tennistoernooi Rosmalen
Marin Cilic doet begin volgende maand mee aan het tennistoernooi van Rosmalen. De 33-jarige Kroaat, de huidige nummer 23 van de wereld, was in 2017 al eens van de partij op het gras van Autotron. Cilic bereikte toen de halve finales van het Nederlandse ATP-toernooi.
-
Energierekening
Sjaak (75): ‘Ik heb zelf radiatorfolie achter de radiatoren geplaatst, met magneten’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Sjaak Kolderman (75) uit Sassenheim. -
Zoon van Richard Krajicek in kwalificaties grastoernooi Rosmalen
De zoon van Richard Krajicek, Alec Deckers, heeft een wildcard ontvangen voor de kwalificaties van het grastoernooi van Rosmalen. De 22-jarige Deckers is de nummer 730 van de wereld. -
Tennisicoon Chris Evert bedankt artsen na zes chemokuren tegen kanker
De Amerikaanse oud-tennisster Chris Evert, winnares van achttien grandslams, heeft zes chemokuren afgerond om haar eierstokkanker te overwinnen. Ze deelde op Twitter een video waarin ze het ziekenhuispersoneel dat haar behandelde bedankt. ,,Ik hoop jullie niet meer te zien”, zei de 67-jarige Evert.