Zverev stoot door naar halve finales in Rome, Koolhof uitgeschakeld in dubbeltoernooi, Schuurs wel door
Alexander Zverev heeft de halve finales bereikt van het masterstoernooi in Rome. De nummer 3 van de wereld versloeg Cristian Garin uit Chili in twee sets op het Italiaanse gravel: 7-5 6-2.
De 25-jarige Duitser neemt het in Rome in de halve finales op tegen de winnaar van de partij tussen de Italiaan Jannik Sinner en Stefanos Tsitsipas uit Griekenland. Zverev bereikte afgelopen week de finale in Madrid, waarin hij het moest afleggen tegen het Spaanse toptalent Carlos Alcaraz.
In het vrouwentoernooi bereikte Aryna Sabalenka uit Belarus de laatste vier door de Amerikaanse Amanda Anisimova in drie sets te kloppen: 4-6 6-3 6-2. Sabalenka, de nummer 8 van de wereld, treft nu mogelijk Iga Swiatek. De mondiale nummer 1 uit Polen moet dan de Canadese Bianca Andreescu verslaan.
Schuurs en Koolhof
Demi Schuurs drong in het dubbelspel met haar Amerikaanse partner Desirae Krawczyk door tot de halve finales. Ze versloegen het Chinese duo Yifan Xu/Zhaoxuan Yang met 6-4 6-2. Wesley Koolhof bleef met zijn Britse dubbelpartner Neal Skupski steken in de kwartfinales. Ze verloren van de Kroaten Nikola Mektic en Mate Pavic: 5-7 5-7.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Novak Djokovic boekt duizendste zege en staat in finale in Rome tegenover Stefanos Tsitsipas
Novak Djokovic heeft zich dankzij zijn duizendste zege voor de twaalfde keer geplaatst voor de finale van het masterstoernooi van Rome. Bij de laatste vier versloeg hij de Noor Casper Ruud met 6-4 6-3. De partij duurde een uur en 42 minuten. -
met Video
Novak Djokovic pakt titel in Rome en lijkt klaar voor Roland Garros
Novak Djokovic lijkt een week voor de start van Roland Garros net op tijd zijn vorm te hebben gevonden. De Servische nummer 1 van de wereld won vanmiddag het ATP-toernooi van Rome door een zege in twee sets op Stefanos Tsitsipas: 6-0, 7-6 (5). Het was de eerste toernooizege voor Djokovic in 2022 en zijn zesde overwinning in totaal in de Italiaanse hoofdstad. -
PREMIUM
Berlijn, Barcelona en Marokko: zo gaat Femke (49) elk jaar gratis op vakantie
Je moet je huis netjes en schoon achterlaten voordat je vertrekt, maar dan kun je gratis vakantie vieren in het huis van een ander. Femke Breukels uit Utrecht is fanatiek huizenruiler: ,,We hebben al 10.000 euro bespaard.’’ -
PREMIUMmet video
Warmtepomp wordt kleiner en minder lelijk
Nederland moet massaal aan de warmtepomp. Maar zo klein zijn ze niet, dus waar laat je zo’n ding? En waarom zien die buitenunits eruit als een koelwagen? Een kijkje op de VSK Installatiebeurs. -
Suzan Lamens bij debuut naar tweede kwalificatieronde Roland Garros
Tennisster Suzan Lamens heeft zich bij haar debuut op een grandslamtoernooi overtuigend geplaatst voor de tweede kwalificatieronde van Roland Garros. De 22-jarige Nederlandse liet Maddison Inglis uit Australië met 6-2 6-2 kansloos. Inglis is de nummer 126 van de wereld en ze was als 18de geplaatst in de kwalificaties.
-
Djokovic noemt Alcaraz beste ter wereld: ‘Op Roland Garros is hij een belangrijke titelkandidaat’
Novak Djokovic heeft Carlos Alcaraz de beste tennisser ter wereld, op dit moment, genoemd. Zijn rivaal Rafael Nadal is vooral blij dat zijn landgenoot Alcaraz het dit jaar zo voortreffelijk doet. -
Met video
‘Superster in wording’ Carlos Alcaraz overklast Zverev in finale Madrid
De net 19 jaar oude Carlos Alcaraz heeft ook het Masters-toernooi van Madrid op zijn naam geschreven. De nummer 9 van de wereld liet in de finale de Duitser Alexander Zverev, die vorig jaar de titel pakte, met 6-3, 6-1 kansloos. -
PREMIUMMet video
Recordaantal vacatures: thuiswerken, tiny house en korte werkweek als lokkertjes
Een recordaantal vacatures staat open, waardoor werkgevers van alles uit de kast halen om personeel te werven. Maar is een scooter of een tiny house wel genoeg?