Zes Nederlandse ploegen naar Tour de France voor vrouwen
Er doen zes Nederlandse wielerploegen mee aan de Tour de France voor vrouwen. Het gaat om Liv Racing Xstra, Team DSM, Jumbo-Visma, SD Worx, Parkhotel Valkenburg en AG Insurance - NXTG Team.
Liv Racing Xstra, Jumbo-Visma, Team DSM en SD Worx zijn als WorldTeams automatisch toegelaten, Parkhotel Valkenburg mag deelnemen vanwege de goede prestaties als continentale ploeg. AG Insurance - NXTG Team heeft van de organisatie een wildcard ontvangen.
De start van de Tour de France is op zondag 24 juli en de meerdaagse koers duurt acht dagen. In totaal doen er 24 ploegen mee.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Tour de France Femmes Vooruitblik etappe 2: 'Zo wordt een saaie sprintrit opeens heel interessant’
-
Met video22
Annemiek van Vleuten wint op grootse wijze koninginnenrit en heeft Tour-eindzege voor het grijpen
Annemiek van Vleuten heeft op grootse wijze de koninginnenrit in de Tour de France Femmes gewonnen. Na een solo van meer dan zestig kilometer kwam ze na drie zware beklimmingen als eerste aan. Van Vleuten mag hardop dromen van eindwinst; haar voorsprong op Demi Vollering bedraagt meer dan drie minuten. -
Met video
Tour-favoriete Marta Cavalli na ‘idiote actie’ collega naar ziekenhuis voor scans: ‘Ik dacht een gaatje te zien’
Marta Cavalli begon na haar tweede plek in de Giro als één van de favorieten aan de Tour de France Femmes, maar na twee dagen is de droom van de Italiaanse renster in duigen. Een actie van de Australische kampioene Nicole Frain betekende het einde van de Tour voor haar. -
PREMIUMEnergierekening
Hans woont op 28 vierkante meter en heeft laag gasverbruik: ‘Merk wel dat alles duurder is’
Hans de Vries (40) uit Amsterdam woont in een studio en is op sommige vlakken afhankelijk van zijn VvE. Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
Column Thijs Zonneveld | Zijn ploeg geloofde altijd al in hem, Vingegaard zelf pas sinds kort
Columnist Thijs Zonneveld schrijft over de angst die Jonas Vingegaard in het verleden had. ,,Het werd pas beter toen Jumbo-Visma hem naar een kleine Italiaanse etappekoers stuurde, buiten het zicht van de camera’s en de schijnwerpers.”
-
Tour de France Femmes
Podcast | Etappe 5 terugblik: ‘Ik word een beetje gek van de constante vergelijking met de mannen’
-
-
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.