Haller niet op spelerslijst Europa League, heeft Ajax geblunderd?
Sébastien Haller staat níet op de spelerslijst bij de UEFA voor de Europa League. Mogelijk is Ajax vergeten om de spits in te schrijven voor het toernooi.
Delen per e-mail
,,Hij staat inderdaad niet op de lijst, we zijn aan het uitzoeken wat er is misgegaan. We hebben contact opgenomen met de KNVB en de UEFA maar hebben nog geen uitsluitsel’’, aldus Ajax-woordvoerder Miel Brinkhuis.
Ajax nam Haller vorige maand voor maar liefst 22,5 miljoen euro over van West Ham United. De Franse spits leek gewoon inzetbaar voor de komende duels met Lille in de zestiende finale, want hij is dit seizoen nog niet Europees in actie gekomen. Nu blijkt echter dat zijn naam niet op de lijst van de UEFA staat.
Oussama Idrissi mag wél voor Ajax in de Europa League uitkomen, terwijl Sébastien Haller níet op de lijst staat bij de UEFA. Idrissi werd op Deadline Day gehuurd van Sevilla, terwijl Haller al op 8 januari werd vastgelegd.
Ajax gaat op 18 februari op bezoek bij Lille. De return is een week later in Amsterdam.
PSV
Bij PSV weten ze waarschijnlijk nog goed wat voor een grote gevolgen het kan hebben als spelers niet op tijd op de lijst voor de UEFA staan. Zo misten Ruud van Nistelrooy en Eric Addo in het voorjaar van 2001 de duels met Kaiserslautern in de toenmalige UEFA Cup. Ze kwamen terug van een blessure maar bleken niet op de lijst te staan.
Ronald Koeman kon in zijn periode als trainer van PSV geen beroep doen op John de Jong tijdens een duel in de Champions League met Arsenal. Ook De Jong had afgerekend met blessureleed maar zag zijn naam niet terug op de lijst die bij de Europese voetbalbond was ingeleverd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Argentijnse spits Pratto op weg naar Feyenoord
Lucas Pratto (32) moet de nieuwe spits van Feyenoord worden. De Argentijnse spits van River Plate reist eind deze week naar Rotterdam. -
Transfermarkt Premier League deze winter ingestort
De Premier League heeft de slapste winterse transferperiode in jaren beleefd. De clubs uit de hoogste Engelse divisie, die in andere jaren strooiden met tientallen miljoenen voor spelers, gaven in januari 'slechts' 79 miljoen euro uit. Dat was nog niet eens een derde van het bedrag dat vorig jaar werd uitgegeven aan transfers, namelijk 261 miljoen euro. -
20
Driekwart van commando's in spe haalt de opleiding niet, waarom is dat?
Misschien is de opleiding van de Korps Commandotroepen wel de zwaarste die er is. Ongeveer 80 procent van de kandidaten haalt de eindstreep niet eens. Universitair hoofddocent Ruud den Hartigh werkt nu samen met zijn team aan een oplossing. Door de commando’s in spe te volgen en de data te analyseren, hopen ze erachter te komen wat de grote uitval veroorzaakt. -
Oud-international tekent bij Fortuna: ‘Alles aan doen om belangrijk te zijn’
Piet Velthuizen heeft een contract tot het einde van het seizoen getekend bij Fortuna Sittard, de huidige nummer 9 van de eredivisie. De 34-jarige doelman trainde vanaf woensdag mee bij de Limburgse club en tekende vrijdag een contract. ,,Ik kijk enorm uit naar deze uitdaging en ga er alles aan doen om belangrijk te zijn voor het team”, aldus Velthuizen op de website van Fortuna. -
Record
KNVB meldt drukste winterse transferperiode ooit: 169 overschrijvingen
De KNVB heeft ondanks de coronacrisis de drukste winterse transferperiode ooit meegemaakt. De bond meldde 169 overschrijvingen van profspelers. ,,Nog nooit was het zo druk in januari”, aldus de KNVB. Het vorige record stond op 151 transfers, gevestigd in 2017.
-
Huiseigenaar betaalt geen boete meer als gasaansluiting wordt verwijderd
Consumenten hoeven niet te betalen wanneer ze hun gasaansluiting laten verwijderen. Dat heeft toezichthouder Autoriteit Consument & Markt (ACM) bepaald. De verwijderkosten van de gasaansluiting worden in plaats daarvan betaald door iedereen die nog wel op het gasnet is aangesloten, via de periodieke aansluitvergoeding. -
PREMIUM
Ervaren spits Lucas Pratto moet doelpuntendroogte bij Feyenoord oplossen
Feyenoord denkt het gebrek aan scorend vermogen te kunnen oplossen met de komst van Lucas Pratto. De 32-jarige Argentijn arriveert deze week nog in de Kuip voor de medische keuring. -
Bijbaan kwijt, studievertraging en kosten: 'Elke maand lastig om mijn studie te betalen'
Van zorgeloos studeren is tijdens de coronacrisis geen sprake. Studenten maken meer studiekosten door opgelopen studievertraging, velen zijn hun bijbaan kwijtgeraakt, ze lenen meer en maken zich daardoor ook zorgen over hun financiële toekomst.