Haller niet op spelerslijst Europa League, heeft Ajax geblunderd?
Sébastien Haller staat níet op de spelerslijst bij de UEFA voor de Europa League. Mogelijk is Ajax vergeten om de spits in te schrijven voor het toernooi.
,,Hij staat inderdaad niet op de lijst, we zijn aan het uitzoeken wat er is misgegaan. We hebben contact opgenomen met de KNVB en de UEFA maar hebben nog geen uitsluitsel’’, aldus Ajax-woordvoerder Miel Brinkhuis.
Ajax nam Haller vorige maand voor maar liefst 22,5 miljoen euro over van West Ham United. De Franse spits leek gewoon inzetbaar voor de komende duels met Lille in de zestiende finale, want hij is dit seizoen nog niet Europees in actie gekomen. Nu blijkt echter dat zijn naam niet op de lijst van de UEFA staat.
Oussama Idrissi mag wél voor Ajax in de Europa League uitkomen, terwijl Sébastien Haller níet op de lijst staat bij de UEFA. Idrissi werd op Deadline Day gehuurd van Sevilla, terwijl Haller al op 8 januari werd vastgelegd.
Ajax gaat op 18 februari op bezoek bij Lille. De return is een week later in Amsterdam.
PSV
Bij PSV weten ze waarschijnlijk nog goed wat voor een grote gevolgen het kan hebben als spelers niet op tijd op de lijst voor de UEFA staan. Zo misten Ruud van Nistelrooy en Eric Addo in het voorjaar van 2001 de duels met Kaiserslautern in de toenmalige UEFA Cup. Ze kwamen terug van een blessure maar bleken niet op de lijst te staan.
Ronald Koeman kon in zijn periode als trainer van PSV geen beroep doen op John de Jong tijdens een duel in de Champions League met Arsenal. Ook De Jong had afgerekend met blessureleed maar zag zijn naam niet terug op de lijst die bij de Europese voetbalbond was ingeleverd.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
We moeten meer bewegen
Waarom het helemaal niet erg is om je tijdens je vakantie te laten gaan
We moeten meer bewegen. Hoe vind je de sport die het best bij je past? Gezondheidsjournalist Tijn Elferink en gedragswetenschapper Johnny Buivenga gaan op zoek naar de voor- en nadelen van verschillende sporten. In deel 20: met deze tips van Arie Boomsma kom je je vakantie leuk en actief door. -
Koken & Eten
Zo maak je de perfecte nasi goreng
Er is geen standaardrecept voor nasi goreng. Maar houd je aan deze basisregels van Maureen Tan, auteur van de Bijbel van de Indonesische keuken, en je gebakken rijst kan niet mislukken. En heb je een restje rijst in de koelkast, dan ben je helemaal snel klaar. -
John van Loen vervolgt trainerscarrière in Georgië
John van Loen is de nieuwe trainer van FC Locomotive Tbilisi. De 57-jarige Utrechter tekent een contract voor vijf maanden met de optie voor een jaar. -
PSV blij met binnenhalen Jarrad Branthwaite: ‘Hij voldoet aan al die eisen’
PSV heeft volgend seizoen de beschikking over een nieuwe verdediger, zo wordt door de club gemeld. Jarrad Branthwaite (20) sluit aan bij de selectie en wordt gehuurd van de Engelse club Everton. -
31
Ajax verpulvert transferrecord voor peperdure Steven Bergwijn
Steven Bergwijn stond al jaren op het lijstje van Ajax, maar de Amsterdamse club heeft hem nu eindelijk binnen. De kampioen van Nederland betaalt minimaal 30 miljoen euro aan Tottenham Hotspur voor de 24-jarige aanvaller.
-
PREMIUM
PSV staat op het punt om Ritsu Doan voor een stevig bedrag te verkopen
PSV staat op het punt om Ritsu Doan te verkopen aan het Duitse SC Freiburg. De nummer zes van de Bundesliga van vorig seizoen wil de Japanner graag overnemen en is voor Doan een zeer serieuze gespreksparter. De Aziaat ziet een stap terug naar Duitsland zitten, nadat hij eerder al op huurbasis voor Arminia Bielefeld uitkwam. -
PREMIUM
Rugspecialist legt uit waar je op moet letten als je het matras vervangt
Een goed matras kan rugpijn niet oplossen, maar wel verlichten, zegt dokter Mahieu, rugspecialist uit België. Hij vertelt waar je op moet letten bij de aankoop van een nieuw matras. -
Lineth Beerensteyn verlaat na vijf jaar Bayern en wordt eerste Nederlandse speelster bij Juventus
Lineth Beerensteyn verhuist van Bayern München naar Juventus. De international van Oranje wordt de eerste Nederlandse voetbalster bij de Italiaanse club. Beerensteyn (25) speelde vijf jaar in Duitsland voor Bayern, daarvoor kwam ze uit voor ADO Den Haag en FC Twente.