Kees van Wonderen neemt Friese doelman Andries Noppert (2,03 meter) mee naar Heerenveen
Andries Noppert is volgend seizoen doelman van SC Heerenveen. De huidige goalie van Go Ahead Eagles tekent in Friesland een contract voor twee jaar.
Heerenveen troeft met het vastleggen van Noppert meerdere eredivisieclubs af. De 28-jarige doelman had na een goed half jaar in de eredivisie over belangstelling niet te klagen. Go Ahead Eagles wilde graag zijn contract verlengen, terwijl ook FC Utrecht een serieuze gegadigde was voor zijn handtekening.
De geboren Fries kiest met Heerenveen voor de club waar hij de jeugdopleiding doorliep. Doorbreken deed hij er echter niet, waarna hij via NAC Breda, het Italiaanse Foggia en FC Dordrecht in Deventer belandde. Daar veroverde hij in januari een basisplaats na het vertrek van Warner Hahn, die niet blij was met de manier waarop hij zijn plek was kwijtgeraakt. De 2,03 meter lange doelman speelde sindsdien vijftien duels voor Go Ahead Eagles.
Noppert verloor vanmiddag nog met 3-1 bij Heerenveen en had schuld aan de derde Friese treffer van Anthony Musaba. Hij is na eerder trainer Kees van Wonderen de tweede persoon die de overstap maakt van Deventer naar Heerenveen. De verwachting is dat ook assistent-trainer Paul Simonis zich hierbij aansluit. Hij heeft echter nog geen handtekening onder een verbintenis in Heerenveen gezet.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
De beste consoles voor op de achterbank
Het is zomer en dat betekent voor veel gezinnen een lange reis met de auto richting de vakantiebestemming. Wil je die rit iets comfortabeler maken of zit jouw kroost niet te wachten op zes uur lang ‘ik zie wat jij niet ziet’ spelen? Zorg dan dat je een handheld of draagbare spelcomputer meeneemt. -
Newcastle United legt 40 miljoen euro neer voor Sven Botman
Sven Botman heeft zijn toptransfer eindelijk te pakken. De verdediger gaat voor vijf jaar naar Newcastle United. De steenrijke Premier League-club heeft veertig miljoen euro over voor de jeugdinternational van Lille en troeft daarmee AC Milan af in een nek-aan-nek-race. -
Heerenveen dankzij goals Sydney van Hooijdonk naar play-offs om Europees voetbal
SC Heerenveen gaat de play-offs om Europees voetbal spelen. De ploeg van Ole Tobiasen won op de slotdag met 3-1 van Go Ahead Eagles en eindigt op de achtste plaats, twee punten boven Cambuur. -
Adrie Poldervaart komend seizoen aan de slag als trainer van De Graafschap
Adrie Poldervaart wordt de nieuwe trainer van De Graafschap. De 51-jarige Poldervaart is nu nog assistent-trainer bij FC Groningen en volgt in de zomer Jan Vreman in Doetinchem op. -
21
Waarom je niet te hard moet werken voor je op vakantie gaat
Gedragspsycholoog Chantal van der Leest bekijkt onze gedragingen op de werkvloer: wie of wat bepaalt onze dagelijkse beslissingen? Vandaag: voorpret.
-
Rapportcijfers speelronde 34
Mvogo en Van Hooijdonk blinken uit, spelers FC Utrecht geven niet thuis
Wie waren de uitblinkers in de laatste speelronde in de eredivisie? En welke spelers vielen juist flink tegen? Bekijk hieronder de rapportcijfers van alle spelers die dit weekend minimaal een halfuur in actie kwamen in de eredivisie. -
Energierekening
Ruud is van de variabele contracten: ‘Met de huidige energieprijzen pakt dat wat minder uit’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Ruud Koot (60) uit Amersfoort. -
Doorbraak in transfer Frenkie de Jong, Gabriel Jesus maakt overstap naar Arsenal
Het seizoen 2022/2023 staat alweer voor de deur, dus het is druk met transfers. Welke spelers wisselen deze zomer van club? Alle geruchten en afgeronde transfers vind je in onze TransferTalk. Bekijk hier alle afgeronde transfers in de eredivisie! Check hier de transfers en geruchten van de afgelopen dagen en weken.