Stroomstoring Media Park verholpen
UpdateHet Media Park in Hilversum is vannacht getroffen door een flinke stroomstoring. De NOS ging over op noodstroom zodat het NOS Journaal en het NOS Radio 1 Journaal gewoon kunnen worden uitgezonden. Inmiddels is de storing weer verholpen.
Een deel van de gebouwen en studio's zit wel zonder elektriciteit. Daardoor kan Goedemorgen Nederland van WNL tussen 07.10 en 07.40 uur niet worden uitgezonden. Aanvankelijk werd gevreesd dat het programma tot 08.00 uur niet uitgezonden zou kunnen worden, maar dat bleek mee te vallen.
,,Hoogstwaarschijnlijk zal daarna het schema ongewijzigd blijven omdat Goedemorgen Nederland hoopt te kunnen uitzenden'', laat de NPO weten.
Netbeheer Liander meldt op Twitter dat de stroomstoring rond 07.45 uur weer was verholpen. Eerder ging het bedrijf er van uit dat de storing rond 03.45 uur opgelost zou zijn.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen. -
De slimste blik
Briljante galerijronde: wie o wie herkent deze bebaarde BN’ers?
Welke kandidaat sprong eruit? Wat was Maartens momentje en welke galerij bood de meeste gespreksstof? Een terugblik op de vierde week van De slimste mens. -
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
serierecensie
Indrukwekkende dramaserie over spion Litvinenko: eerste moordonderzoek ‘waarbij niemand is overleden’
In de vierdelige Engelse dramaserie Litvinenko wordt de moord op de voormalige Russische spion Alexander Litvinenko, 17 jaar geleden in Londen, tot op het bot ontleed. De naam van Poetin valt voortdurend. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.
-
Vanavond op tv: 1985, Onze man bij de taliban en Ronald Goedemondt: Numero uno
Heerlijk zappen in het weekend? Hier lees je dagelijks wat er te zien is op tv. Dit zijn de kijktips voor zondag 22 januari. Bekijk het complete programma via onze tv-gids. -
-
-
PREMIUM
Politiek zit met Ongehoord Nederland in de maag: ‘Zo kan het niet langer’
Zowel in politiek Den Haag als in Hilversum rijst de vraag wat te doen nu er twee gele kaarten zijn uitgedeeld aan omroepvereniging Ongehoord Nederland (ON!) De licentie kan worden ingetrokken. -
met video11
Zangeres met 56 jaar ervaring duikt op bij Dna singers, helft panel herkent haar stem niet
Ruim 900.000 kijkers zagen donderdagavond hoe de nicht van een bekende zangeres opdook bij Dna singers. Hoewel de beroemde tante van de vrouw al 56 jaar zingt, herkende de helft van het radende panel haar stem niet. En dat terwijl de nicht bijna hetzelfde praat.