Beschonken automobilist vlucht voor politie en botst op fietsenrek
Een beschonken automobilist probeerde vannacht te vluchten voor de politie in Utrecht, maar dat duurde niet lang: hij ‘parkeerde’ zijn voertuig op de stoep tegen een fietsenrek aan.
Dat gebeurde op de Gansstraat, meldt de politie Utrecht op Instagram. ‘Bij het zien van de collega’s van politie Utrecht-Zuid, ging hij er als een haas vandoor. Gelukkig zijn er geen gewonden gevallen’.
De vlucht eindigde abrupt tegen een fietsenrek op de hoek van de Gansstraat en de Albatrosstraat, voor de deur van fietsenwinkel FREEM. De bestuurder is aangehouden voor rijden onder invloed. Zijn rijbewijs is ingenomen.
Een aantal fietsen is beschadigd geraakt door de slechte parkeervaardigheden van de beschonken automobilist. ‘Is jouw fiets beschadigd? Laat het ons dan weten’, meldt de politie.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Explosieve groei van aantal zonnepanelen leidt tot oproep: ‘Zet apparaten aan als de zon schijnt’
Niet eerder zag netbeheerder Stedin zo’n enorme toename van zonnepanelen in haar werkgebied dan in 2022. In Utrecht, Zeeland en Zuid-Holland lieten 107.264 consumenten samen zo’n 1,3 miljoen panelen op hun daken installeren. De explosieve groei leidt tot de oproep om elektrische apparaten vooral op te laden als de zon schijnt, om te voorkomen dat ze hun groene energie mislopen. -
video
Bewoners horen schoten in Overvecht, politie vindt kogelhulzen op straat
Op de Brandenburchdreef in de Utrechtse wijk Overvecht is woensdagavond mogelijk geschoten. Dat meldt de politie Utrecht op Twitter. -
Jongeren in Houten willen jeugdsoos niet kwijt: ‘Hier kun je ontdekken wie je wilt zijn’
Het gaat om zoveel méér dan een investering in het pand. Het is een investering in de toekomst van de Houtense jeugd. Kan een plaats als Houten, met meer dan 50.000 inwoners, zonder een eigen jongerencentrum? Natuurlijk niet, zeggen de jongeren zelf. En dat vindt ook het jongerenwerk, dat jeugdsoos Enter als uitvalsbasis gebruikt. Toch overweegt de gemeente dit pand af te stoten. -
COLUMN
Afscheidscolumn Lisanne: ‘Lieve lezer, wij duurden zeven jaar, dankjewel’
-
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen.
-
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit. -
-
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
PREMIUManorexia
Stephanie weegt nog maar 30 kilo en is meer dood dan levend als haar vriendin aanbelt (en haar leven redt)
Het had niet veel gescheeld of Stephanie de Haan (32) uit Utrecht had haar verhaal nooit meer naverteld. In 2018 weegt ze nog maar 30 kilo en is meer dood dan levend als ze in bed gevonden wordt. Nu, drie jaar later, is ze de anorexia de baas en wil ze een positief geluid laten horen: er is een weg terug, hoe pijnlijk ook.
In samenwerking met indebuurt Utrecht