Derde autobrand in minder dan een half jaar tijd aan de Laan van Vollenhove in Zeist
Een bestelbus is in de nacht van vrijdag op zaterdag aan de Laan van Vollenhove in Zeist in vlammen opgegaan. De politie gaat uit van brandstichting.
Rond 03.00 uur alarmeerden buurtbewoners de brandweer over een autobrand. Het brandende bestelbusje stond geparkeerd op het dek van een parkeergarage.
De brandweer kon voorkomen dat de brand oversloeg naar auto’s die naast de bestelbus stonden geparkeerd, maar door de felle vlammen raakte andere voertuigen wel beschadigd. Veel omwonenden kwamen naar de brand kijken.
Aangestoken
De politie denkt dat de autobrand mogelijk is aangestoken. Nadat het vuur door de brandweer was gedoofd, deed de politie onderzoek bij de verwoeste bestelbus. Enkele spullen naast de auto werden volgens getuigen door de politie meegenomen.
Een maand geleden ging een Mercedes aan de Laan van Vollenhoven in vlammen op. In maart onstond er in dezelfde straat brand onder de motorkap van een auto. De brandweer kon toen voorkomen dat de auto door de brand werd verwoest. De politie hield er toen ook rekening mee dat de brand was aangestoken.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Update
Dijksma mocht jongen (17) geen online gebiedsverbod opleggen, overweegt hoger beroep: ‘Teleurgesteld’
Burgemeester Sharon Dijksma mocht een 17-jarige jongen uit Zeist in 2021 niet verbieden om online een oproep te doen om in opstand te komen tegen het 2G-beleid en het vuurwerkverbod. Dat oordeelt de rechtbank. Dijksma zegt teleurgesteld te zijn in het besluit en overweegt hoger beroep. -
PREMIUM
Waarom komt de ene dierenambulance wel en de andere niet? ‘Een mager katje is nog geen zíek katje’
Een kat in Nieuwegein met een gapende wond van zeker 10 centimeter die nodig moest worden gehecht. Coördinator Ben van Maurik van de dierenambulance IJsselstein heeft het zelf bij de hand gehad. Eigenlijk een klus voor de dierenambulance Woerden en omstreken. ,,Maar die kwam weer eens niet. Dus toen zijn wij maar gegaan. Je kunt zo’n dier niet aan zijn lot overlaten.’’ -
Belasting terugkrijgen met de middelingsregeling: zo werkt het
In plaats van belasting betálen, belasting terugkrijgen. Dat kan (soms) door gebruik te maken van de middelingsregeling. Daarbij bereken je het gemiddelde inkomen van de afgelopen drie jaar en betaal je vervolgens over het gemiddelde belasting. Hoe werkt dat en wat levert het op? -
PREMIUM
Van 50 naar 30 kilometer per uur in de stad: dit zijn de voor- en nadelen
-
vraag 't vtwonen
Niet te warm, maar ook niet te koud: hoe kies je je ideale dekbed?
De ene nacht lig je in je flanellen pyjama onder drie dekens, de week erna drijf je je bed uit van de warmte. Hoe zorg je dat je er comfortabel bij ligt als de temperaturen buiten schommelen? Een goed dekbed kan helpen. Dit zijn de meest voorkomende dekbedden, dekbedvullingen en hun belangrijkste eigenschappen.
-
PREMIUM
Groen licht voor 500 tot 1000 woningen in Bilthoven: ‘Eindelijk bouwen voor onze kinderen en ouderen’
-
-
-
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker. -
PREMIUM
Kansloos of kansrijk? Dit vinden deskundigen van het alternatief voor verbreding van de A27 bij Amelisweerd
Kansrijk of kansloos? Gaan stad en provincie Utrecht honderden bomen redden in Amelisweerd met hun alternatief voor verbreding van de snelweg A27? Deskundigen zien kansen. En wie weet is Den Haag wel heel blij met dit politieke achterdeurtje.
In samenwerking met indebuurt Utrecht