Houtense atleet Lars Janssen (48) overleden door mountainbikeongeluk
Atletiekvereniging Phoenix Utrecht deelt dat Lars Janssen (48) aan een ongelukkige val tijdens het mountainbiken is overleden. De atleet uit Houten was bijna dertig jaar actief wedstrijdlid van AV Phoenix. Maandagmorgen wordt door de sportclub een eerbetoon gegeven op de Atletiekbaan Maarschalkerweerd.
Lars Janssen laat een vrouw en twee kinderen na. De uitvaartplechtigheid vindt maandag 24 januari om 11.00 uur in besloten kring plaats en is online te volgen via een livestream. Voorafgaand aan de uitvaart worden leden, oud-leden en bekenden opgeroepen hem vanaf 09.30 uur een laatste groet te komen brengen.
,,Een paar van de meest bijzondere sportieve prestaties van Lars waren het Nederlands record tienkamp bij de masters 40 en een absurd goede 6.61 ver op 43-jarige leeftijd. Al heeft Lars veel nummers op hoog niveau beoefend, hij was het beste op de 400 horden, waarbij hij de NK-finale haalde”, aldus de vereniging. Naast wedstrijdlid was Lars de motor achter de senioren- en de mastercompetitie van AV Phoenix.
Bekijk onze meest bekeken nieuwsvideo’s in onderstaande playlist:
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
VRAAG & ANTWOORD
‘Mag je autorijden met een koptelefoon op?’
‘Ik zie steeds meer mensen met een koptelefoon op achter het stuur van hun auto zitten’, schrijft lezer Hendrik de Groot in de wekelijkse vraag & antwoord-rubriek van onze autoredactie. ‘Ik heb het idee dat deze mensen de geluiden van buitenaf missen en daardoor niet goed kunnen reageren bij noodsituaties. Is dit niet verboden?’ -
PREMIUMmantelzorg
‘Ik heb het idee dat ze het op mijn werk zien alsof ik twee extra vrije dagen heb’
Werk combineren met de zorg voor een van je ouders of kind, veel Nederlanders doen het. Makkelijk is het allesbehalve. 10 procent van de werkende mantelzorgers denkt na over stoppen met werken. Wat kun je doen om het vol te houden? -
Ook inwoners met een smalle beurs kunnen op de Heuvelrug een terrasje pakken
Inwoners van Utrechtse Heuvelrug voor wie een terrasje pakken normaal gesproken een te grote uitspatting is, krijgen hulp. De gemeente vertrekt mensen met een smalle beurs een voucher van € 15 per persoon om een horecazaak in de gemeente te bezoeken. -
PREMIUMONDER PROFESSOREN
Utrechter onderzoekt de unieke bodem in het Groene Hart: ‘Bodemdaling zorgt voor risico van opbarsting’
Gilles Erkens uit Utrecht doet onderzoek naar bodemdaling in veengebieden wereldwijd. Hij legt uit hoe het veenweidegebied in het Groene Hart is ontstaan en als één dynamische geheel zich gedraagt bij maatregelen om bodemdaling tegen te gaan. -
PREMIUM
De rentes gaan weer omhoog, wat betekent dat voor ons spaargeld?
De tijd van negatieve rentes lijkt voorbij. Wereldwijd moet weer betaald worden voor geleend geld. Wie profiteert daarvan en wie betaalt de rekening? Vier vragen over de stijgende rente.
-
PREMIUM
Chaleteigenaren wanhopig en machteloos: ‘EuroParcs zet ons met de rug tegen de muur’
Machteloos, wanhopig en boos. Zo voelen tientallen eigenaren van chalets op recreatiepark EuroParcs Resort Utrechtse Heuvelrug in Maarn zich. EuroParcs zegde vlak voor de kerst van 184 eigenaren de huur op en sindsdien leven de meesten van hen in onzekerheid. ,,EuroParcs speelt ons uit en wij staan met de rug tegen de muur.” -
Advocaat waarschuwt schoolpleinvloggers: ‘Vraag eerst ouders om toestemming, voordat je kind filmt’
-
vacature
Gezocht: freelance sporteindredacteur en/of sportverslaggever in regio Utrecht en Amersfoort
De regionale sportredactie van AD Utrechts Nieuwsblad en AD Amersfoortse Courant is op korte termijn op zoek naar een freelance eindredacteur en verslaggever.
In samenwerking met indebuurt Utrecht