Slager Bert Zumbrink winkelier van het jaar in gemeente Wijk bij Duurstede
Slager Zumbrink uit Cothen is gekozen tot winkelier van het jaar in de gemeente Wijk bij Duurstede. Hij troefde de Wijkse winkeliers Thuys en vishandel Lindsey, die ook genomineerd waren, af.
Niet alleen Cothenaren roemen de ambachtelijke slager vooral om zijn eigen worstmakerij waaruit hij vleeswaren maakt. Eerder viel Zumbrink in de prijzen met zijn pekelvlees en rookworst in wedstrijden georganiseerd door de Koninklijke Nederlandse Slagers.
Naast de prijs voor de beste winkelier was er een verkiezing voor grote en kleine ondernemers. Drukker Timo den Hoed won de eerste prijs van kleine onderneming en PPC van bedrijven met meer dan vijf arbeidsplaatsen. De drukkerij van Den Hoed en de Plinten en Profielen Centrale zitten allebei op industrieterrein Broekweg in Wijk.
Feestelijk sluitstuk
De uitreiking van deze drie prijzen door burgemeester en juryvoorzitter Tjapko Poppens vormde het feestelijke sluitstuk van de drukbezochte bedrijvenbeurs in het Revius. Poppens roemde de aandacht die het ondernemerschap met deze beurs en verkiezingen in Wijk, Cothen en Langbroek krijgt. Samen met de andere juryleden had hij alle negen genomineerde ondernemers bezocht. Ook liet de jury meewegen wie de meeste stemmen van het publiek had gekregen in de digitale verkiezing.
Veel aandacht op de beurs kregen de derdejaarsleerlingen van het Revius met hun snuffelstage. Een week lang hadden de Revianen meegedraaid in een bedrijf om zich te oriënteren op de arbeidsmarkt.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Utrecht wil drie keer zoveel zonne-energie opwekken in 2030, ook verplichten wordt een optie
De gemeente Utrecht wil dat in 2030 de zonnepanelen op Utrechts dagen ruim drie keer zoveel elektriciteit opleveren als in 2020. Dit staat in het nieuwe programma ‘Zon op dak & netoplossingen’ dat het college van B en W vandaag naar de raad stuurde. -
Agenten krijgen zakkenrollers niet te pakken, tot een vrouw op een scooter ze te hulp schiet
Tijdens een achtervolging van twee zakkenrollers kreeg de politie in Utrecht woensdag hulp van een scooterrijder. De vrouw liet een agent bij haar achter op de scooter springen en zo konden de vluchtende dieven worden gepakt. -
UPDATE
Boeren bij distributiecentrum Jumbo om burgemeester Nieuwegein petitie aan te bieden
Omstreeks 22:00 uur vanavond hebben boeren zich opnieuw verzameld voor het distributiecentrum van de Jumbo in Nieuwegein. Dit keer om burgemeester Frans Backhuijs een petitie te overhandigen, zegt een woordvoerder van de gemeente Nieuwegein. -
Man (42) opgepakt voor plaatsen van explosieven rond woningen, inmiddels zes huizen op slot gegooid
Een 42-jarige man uit Den Haag zit vast op verdenking van betrokkenheid bij het plaatsen van explosieven in Hoef en Haag en Tienhoven. In het grote drugsonderzoek dat dit weekeinde aan het rollen kwam, staat de teller met gesloten woningen inmiddels op zes. -
PREMIUM
Gekrakeel om golfbaan in Noorderpark begint te lijken op ‘ondernemertje pesten’
De discussie over het nieuwe golfcentrum in het Noorderpark is verworden tot een juridisch gevecht. ,,Het begint steeds meer te lijken op ondernemertje pesten”, vindt Ralph Jacobs van de VVD. Bezorgde bewoners vrezen voor een partycentrum in de achtertuin, de exploitant bestrijdt dit.
-
In deze vakantielanden loop je de meeste kans op een ongeluk
De kans op een verkeersongeval met slachtoffers is het grootst in Duitsland, België, Oostenrijk en Portugal. Dat blijkt uit onderzoek van Independer op basis van cijfers van Eurostat. -
Koken & Eten
Dit is waarom iedereen op Wimbledon aardbeien met slagroom eet
Wie aan Wimbledon denkt, denkt aan aardbeien. Met een flinke toef slagroom wordt het rode fruit al 145 jaar lang geserveerd op het Engelse tennistoernooi. Volgens experts zit er meer achter en beperkt de traditie zich niet alleen tot het evenement. -
Vakantie met kleintjes
Vakantieleed: ‘Op dag drie gingen we plankgas naar huis’
Eindelijk is het moment daar: de zomervakantie! Lekker samen met de kinderen eruit, genieten van elkaar en de vrijheid. Maar dan blijkt alles tegen te zitten en kom je uitgeblust in plaats van uitgerust weer thuis. Deze week: Liesbeth Meijndert zat met twee zieke kinderen én noodweer op een Nederlandse camping.
In samenwerking met indebuurt Utrecht