Stadion FC Utrecht heeft dezelfde bouwer als AZ-stadion, maar ‘geen zorgen om de Galgenwaard’
Ondanks dezelfde bouwer en dezelfde ontwerpers hoeft FC Utrecht niet bang te zijn te maken te krijgen met een ingestort dak, zoals AZ in Alkmaar. ,,Daar hoeft niemand zich zorgen om te maken.”
Delen per e-mail
,,Dat stadion heeft namelijk een heel ander ontwerp, het lijkt niet op elkaar”, legt Joop Leliveld uit, eigenaar van voormalig bouwbedrijf Midreth. Dit bedrijf verbouwde en breidde de Galgenwaard uit in 2004. Een jaar later begon hetzelfde bedrijf met de bouw van het AFAS-stadion in Alkmaar, waar zaterdag een deel van het dak instortte.
,,In Alkmaar staat een gesloten stadion, in de Galgenwaard zijn de tribunes allemaal open, daar kan de wind eruit”, legt Leliveld uit. Met een gerust hart zat hij daarom vanmiddag zelf nog op de tribune in Utrecht, waar hij de thuisclub met 3-1 van PEC Zwolle zag winnen.
,,Ik kan niet begrijpen wat er in Alkmaar is gebeurd, daar wordt onderzoek naar gedaan. Maar tussen deze twee stadions is een heel groot verschil, in Utrecht is helemaal geen probleem.”
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUMVIDEO
Dit is hoe winkeliers voorzichtig de eerste klanten ontvingen: ‘Ik kon niet wachten’
Hoe een kwartiertje winkelen mensen zó blij kan maken. Ondernemers én klanten. Dat het sinds vandaag weer mag, ook al is het op afspraak, gaf de Slotlaan in Zeist vandaag in elk geval een welhaast feestelijk tintje. ,,Eigenlijk had ik om 13.00 uur een afspraak, maar ik kon niet wachten.” -
De showrooms zijn weer open, maar ‘Proefrit aan huis is een blijvertje’
Hoewel het weer is toegestaan om fysiek autoshowrooms te bezoeken – zij het beperkt en op afspraak – zal een proefrit aan huis populair blijven. Dat verwacht autozoekwebsite AutoTrack.nl naar aanleiding van een onderzoek onder autokopers. ‘Corona was de aanleiding voor dit idee, maar steeds meer mensen kiezen voor service en gemak van een proefrit op locatie.’ -
Breng foto's van je (over)grootouders tot leven met deze nieuwe techniek
Kijk jij wel eens naar foto's van je (over)grootouders en vraag je je daarbij af hoe ze in het echt bewogen en lachten? Met een nieuwe functie van MyHeritage, een stamboomservice uit het Verenigd Koninkrijk, is dat nu mogelijkheid geworden. Op die manier kun je je voorouders zien als nooit tevoren. -
PREMIUM
Winkelleegstand is overal in Utrecht een probleem, behalve op de Lijnmarkt (en dit is waarom)
-
Steeds minder transport gevaarlijke stoffen in provincie Utrecht
Er worden steeds minder brandbare stoffen vervoerd in de provincie Utrecht. Met name het transport van lpg nam de laatste jaren af.
-
Koken & eten
In deze kibbeling van Albert Heijn zit geen flinter vis (wel rijst en mais)
Het aanbod aan visvervangers op de markt is nog klein. Er is zalm van soja en visvrije tonijn, maar vergeleken bij vleesvervangers blijft het aanbod nog ver achter. Albert Heijn maakt vandaag bekend kibbeling te gaan verkopen zonder vis. -
PREMIUMvideo
Dag coronacoupe! Aline (46) uit Langbroek knipt al vanaf 07.00 uur: ‘Ik ben blij dat het weer kan’
Dag, coronacoupe! Na twaalf weken mogen de kapperszaken ein-de-lijk weer open. Om iedereen zo snel mogelijk te kunnen knippen, begint kapper Aline Aalbertsen (46) uit Langbroek woensdag – en de komende drie weken – al om 07.00 uur. -
Coronacrisis leidt tot bijna 50 procent meer anonieme tips bij politie Midden-Nederland
De coronacrisis heeft tot een stuk meer anonieme tips geleid bij de politie Midden-Nederland. Het politiekorps ontving in 2020 2268 meldingen via Meld Misdaad Anoniem, 47 procent meer dan vorig jaar.
In samenwerking met indebuurt Utrecht