YouTube-ster Jake Paul slaat ex-UFC-kampioen Tyron Woodley knock-out
SamenvattingYouTube-ster Jake Paul heeft op spectaculaire wijze het gevecht met Tyron Woodley gewonnen. De 24-jarige Amerikaan sloeg in de Amelie Arane in Tampa (Florida) in de zesde ronde voormalig UFC-kampioen Tyron Woodley knock-out. Bekijk hierboven de samenvatting van het gevecht. Log in om de video te bekijken. (Geen toegang? Maak dan gratis een account aan.)
Het was voor de tweede keer dat de 24-jarige Paul met zijn 39-jarige landgenoot het gevecht aanging. Eerder dit jaar in augustus werd hij nipt door de jury als winnaar uitgeroepen. Woodley was er daarom op gebrand om revanche te nemen.
In die missie slaagde de voormalig wereldkampioen in het weltergewichtgewicht niet. In de zesde ronde sloeg Paul hem met een rechtse directe tegen het canvas, waarna Woodley uitgeteld bleef liggen. Het kwam als een donderslag bij heldere hemel in een gevecht dat tot dusver vrij tam was verlopen, waardoor er zelfs al boegeroep klonk door de zaal.
,,Dit is het echte leven, ik beloofde al dat ik hem tot moes zou slaan”, schreeuwde een euforische Paul tijdens het interview in de ring. ,,Het was een zwaar gevecht en er druppelde bloed in mijn gezicht. Maar ik wist dat die ene stoot zou komen, daar was ik de hele wedstrijd op aan het azen.”
,,Dit is het mooiste moment van mijn leven. Aan iedereen die het tegen me op durft te nemen: ik ben er klaar voor, elke dag, elke plaats en elk moment.”
Paul had het vandaag in Florida eigenlijk moeten opnemen tegen Tommy Fury. De broer van zwaargewichtkampioen Tyson Fury haakte echter af met een gebroken rib en een borstontsteking, waarna Woodley naar voren werd geschoven als vervanger.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
2
Zo zet je gezichtsherkenning en vingerafdrukscanner van je telefoon snel uit
Je smartphone ontgrendelen met je gezicht of vingerafdruk klinkt veilig, maar in geval van nood kan het juist een beveiligingsrisico zijn. Iemand kan onder dwang je gezicht scannen of onopgemerkt je vingerafdruk bemachtigen. Gelukkig kun je dit voorkomen. -
Verijdelen inbraak kost MMA-vechter Melvin Manhoef zijn Bellator-gevecht
De handblessure die MMA-vechter Melvin Manhoef (45) overhield aan het overmeesteren van drie inbrekers heeft ertoe geleid dat hij niet fit genoeg is om volgende week de Bellator-kooi in te stappen. Dokters hebben hem afgekeurd voor het gevecht, waar hijzelf de intentie had om wel gewoon te vechten. -
PREMIUM
Goedkoop tanken? Volgende week loont het zelfs om 200 kilometer om te rijden
De brandstofprijzen gaan volgende week in Duitsland zo hard omlaag, dat het prijsverschil met wat je bij een Nederlands tankstation betaalt gigantisch wordt. Vanaf woensdag geldt in Duitsland een adviesprijs van 1,72 euro per liter, minimaal 40 cent minder dan in Nederland. Loont het om daarom naar Duitsland te rijden voor een tankbeurt? -
Arek Wrzosek is respect voor Badr Hari volledig kwijt: ‘Hij is mijn idool niet meer’
Arek Wrzosek heeft geen enkel respect meer voor Badr Hari na het uit de hand gelopen Glory-event in Hasselt. De 29-jarige Pool haalt bovendien hard uit naar Glory. -
PREMIUM
Melvin Manhoef verijdelde inbraak, maar nu speelt handblessure hem parten: 'Ik heb geen plan B’
MMA-vechter Melvin Manhoef (45) werd wereldnieuws door drie inbrekers te overmeesteren. De gekwetste hand die hij daaraan overhield, gooien de voorbereiding op zijn volgende gevecht – misschien wel zijn laatste – echter behoorlijk in de war. ,,Ik heb geen plan B.”
-
Dillian Whyte haalt uit naar vader van Tyson Fury: ‘Hij is een idioot van 600 jaar oud’
Als oude vrienden werd er vanmiddag bij de persconferentie tussen Tyson Fury en Dillian Whyte, drie dagen voor hun WBC-wereldtitelgevecht in een met 94.000 fans afgeladen Wembley, eigenlijk al geen vuurwerk verwacht. Dat kwam er ook niet, tot de vader van Fury, John, zich er in de laatste minuten mee ging bemoeien. -
4
Werk jij liever thuis omdat je daar productiever bent? ‘Gaat om meer dan je to-dolijst afstrepen’
Een goede verstandhouding met collega’s, leidinggevenden of klanten maakt je werkdag niet alleen plezieriger, maar zorgt er ook voor dat je meer gedaan krijgt. Mirjam Wiersma, auteur van twee boeken over zakelijk flirten, vertelt hoe je jezelf op de kaart zet en mooie relaties opbouwt met anderen. Deze keer: een intern netwerk. -
Streep door eerste editie van Glory Rivals, tegenvaller voor Luis Tavares
De eerste editie van Glory Rivals gaat op 21 mei definitief niet door. Nadat de kaartverkoop door de Lotto Arena in Antwerpen vorige week al was stopgezet, is het ook niet gelukt om een alternatieve locatie te vinden.