Mogelijk explosief op horecaplein Veenendaal blijkt waterpomp
VEENENDAAL - Het object dat leek op een explosief, dat vanmiddag werd gevonden op het horecaplein in Veenendaal, is ongevaarlijk. Het blijkt een waterpomp te zijn.
Tijdens graafwerkzaamheden zag iemand iets dat op een explosief leek boven het zand uitsteken, waarop groot alarm werd geslagen. Het plein werd afgezet en de politie deed onderzoek.
Aanslagen
Na een reeks aanslagen in Veenendaal, zorgde een verdacht pakketje onlangs ook al voor flink wat consternatie. Toen bleek een tas echter geen explosief te bevatten.
Het centrum van Veenendaal wordt geteisterd door incidenten. Beschietingen, brand en een handgranaat bij café Het dak van de Markt, een busje met lachgas dat in vlammen opgaat, brand bij een ijssalon en het verdachte pakketje bij de Cultuurfabriek aan het Kees Stipplein.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM
Geen vet eten om hartkwaal te voorkomen? Een hardnekkige fabel, zegt cardioloog
-
Level.works
Michael (20) maakte zijn droom waar: ‘Rijden in een grote wagen is heerlijk’
-
PREMIUMWaarvan Akte
Met kneepjes passen we zijn testament aan, drie dagen later krijg ik bericht van zijn overlijden
Wat als een cliënt nog helder van geest is, maar niet kan praten? Deze notaris lost het op met kneepjes in de hand. Een kneepje is 'ja’, twee kneepjes ‘nee’. Elke week tekent journalist Johan Nebbeling waargebeurde voorvallen uit de notarispraktijk op in deze rubriek. -
PREMIUMTerugblik 2019
Een explosie van geweld in Veenendaal, nog heel veel vraagtekens
Verslaggevers van ‘De Gelderlander’ kijken terug op opmerkelijke nieuwsgebeurtenissen uit 2019. In deze aflevering: Bart Eulen over de aanslagen op een Veenendaalse kroeg. -
Nog geen aanhoudingen voor bedreigingen café Dak van de Markt in Veenendaal, tipgeld blijft staan
VEENENDAAL - De politie heeft nog geen verdachten aangehouden voor de reeks bedreigingen aan het adres van café Het Dak van de Markt in Veenendaal. Een maand geleden wist de eigenaar zelf de kwestie te bekoelen door een tussenpersoon in te schakelen. Die bemiddelde in een territoriumstrijd tussen rivaliserende criminele groepen waar de uitbater naar eigen zeggen slachtoffer van is geworden.
-
PREMIUM
Veenendalers in angst na vondst van verdacht pakket: reeks incidenten gaat door
-
-
-
PREMIUM
Jeroen Vrolijk wil genieten in laatste ‘bonusduels’ bij DOVO: ‘Een nacompetitie is onvoorspelbaar’
Jeroen Vrolijk staat voor zijn laatste wedstrijden bij DOVO. Na de 0-2 nederlaag in het slotduel met Ter Leede wacht voor de 35-jarige doelman - volgend seizoen in dienst van VRC - met de Veenendaalse derdedivisionist nog de nacompetitie om promotie.Veenendaal -
PREMIUMTips
Juni voor veel gezinnen stressvolle maand: ‘Werk als team om de hectiek aan te kunnen’
De afsluiting van het schooljaar komt eraan, met (voor de basisschool) een avondvierdaagse, afscheidsmusical en barbecue met de klas. Structuurcoach Marleen Gondelach heeft tips om de hectiek van de maand juni te helpen bedwingen. ,,Zeg je ‘nee’ tegen anderen, dan zeg je ‘ja’ tegen jezelf en je kinderen.”