Verse krachten wekken DOVO weer tot leven: ‘Als je wint, mag je wel even uit je dak gaan’
DOVO mag na de tweede zege op rij nog dromen van lijfsbehoud in de derde divisie. Door de 2-1 tegen ODIN’59, mede dankzij twee invallers, is een nacompetitieplek weer binnen handbereik. Of zelfs nog meer.
Met een brede lach meldde Guido van Dijk (22) zich vanuit het feestgedruis nabij de kleedkamer. De 2-1 winst op ODIN’59 werd uitbundig gevierd bij DOVO. De invaller had zelf voor de 1-1 gezorgd.
,,Heerlijk toch? Er zit best veel spanning in de ploeg gezien de situatie op de ranglijst”, zei de 22-jarige invaller van de Veenendaalse derdedivisionist. ,,Als je dan wint, net als vorige week bij Hoek (2-3, HB), mag je wel even uit je dak gaan.”
DOVO verliet de laatste plaats en staat nu zeventiende. De achterstand op een nacompetitieplek (Ajax) bedraagt zes duels voor het einde nog drie punten. De afstand tot de ‘veilige’ veertiende plaats (VVOG) is vijf punten.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
PREMIUM11
Filosoof over de kunst van het uitstellen: ‘Doe nooit een taak die morgen verdwenen kan zijn’
-
Ben je lekker op vakantie, gebeurt er dit met je huis
Bewoners van een huis aan de Kernhemseweg in het buitengebied van Ede wacht bij thuiskomst van hun vakantie een nare verrassing. In hun woning brak vrijdag rond 18.00 uur brand uit.Ede -
PREMIUM
Kennisbedrijven en duizenden woningen tussen Ede en Wageningen: plan KennisAs kan door, maar moet wel groener
De plannen voor een KennisAs tussen de haven van Wageningen en het centrum van Ede kunnen verder. Beide gemeenteraden staan achter het plan voor duizenden woningen en de vestiging van nieuwe kennisbedrijven, vooral in de voedingssector.Wageningen, Ede -
PREMIUM
Bomvol stroomnet is groot probleem voor gloednieuw te bouwen sportcomplex: ‘Bouw stilleggen is geen optie’
Rhenen heeft een groot probleem bij de bouw van het nieuwe zwembad en sportcomplex Gastland. In 2025 zou alles klaar moeten zijn, maar er is tot 2029 niet genoeg stroom om het complex te verwarmen en draaiende te houden. ,,De bouw stilleggen is geen optie, we moeten door.”Rhenen -
PREMIUMGeldvraag
Banken vragen geld voor betaalrekening, maar bieden nauwelijks spaarrente: zo zit het
Elke maand gaan er een paar euro’s naar je bank voor het gebruik van een betaalrekening. Op jaarbasis kan dat best aantikken. ‘Waarom zijn de kosten van mijn bankrekening zo hoog’, vraagt lezer Jos Couwenberg zich af. In deze rubriek leggen we elke week een lezersvraag over geld voor aan een deskundige.
-
indebuurt.nl
Buiten zwemmen in Veenendaal en omgeving: hier kan het
Veenendaal -
-
-
autotest
Zo gaat de Renault Espace met zijn tijd mee: van MPV naar SUV
De zesde generatie van de Renault Espace heeft weinig gemeen met de praktische busjes van de eerste vier generaties. De multifunctionele indeling uit het verleden is verdwenen en soepele zescilinders maakten plaats voor haperende hybrides. -
indebuurt.nl
Lekker samen spelen: dit is er in Veenendaal te doen tijdens de Buitenspeeldag
Laat je kinderen lekker ravotten tijdens de nationale Buitenspeeldag 2023 in Veenendaal! In onze stad worden er verschillende activiteiten georganiseerd. Dus leg je smartphone, tablet of laptop aan de kant en ga buitenspelen!
0 reacties
Resterende karakters 500
Log in en reageer