Jongen (12) enorm geschrokken: ‘Man bood donuts aan en wilde mijn hond meenemen’
Een 12-jarige jongen schrok zich maandag rot in Vlaardingen. Hij liet zijn hond uit toen een wildvreemde man hem plotseling aansprak. De man zou de jongen een donut hebben aangeboden en gevraagd hebben of hij een rondje met zijn hond mocht lopen. De jongen antwoordde: ,,Nee, bedankt.” Maar daar nam de man geen genoegen mee, vertelt hij.
Debby, de moeder van de jongen, is woedend. Ze schakelde direct de politie in. Ze voelt zich machteloos. ,,Doe dat bij mij, maar niet bij mijn kind.”
Haar zoontje liep maandag een rondje met hun hond in de buurt van de Soendalaan. Plots kwam er een man met zwarte muts en donker haar op hem af, stelt hij. Hij had een buitenlands accent en bood de jongen een donut aan voor een ommetje met de hond.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Vraagtekens rond dode man (59) in Schiedamse woning, verdachte aangehouden
De politie heeft een verdachte aangehouden in het onderzoek naar de dode man (59) die deze week in een Schiedamse woning werd gevonden. Toch is het nog altijd onduidelijk of het slachtoffer daadwerkelijk door iemand is gedood. -
Meer onderzoek nodig naar verhuizing bibliotheek naar Grote Kerk in Vlaardingen
-
PREMIUM
De Gorzen betaalde hun zwembad Zuid zelf met kwartjes en dubbeltjes en de wijk geeft dat niet op
Hij is het gezicht achter de stichting Vrienden van zwembad Zuid in Schiedam. Albert Bons strijdt voor het behoud van zwembad Zuid. Net als tien jaar geleden, toen het wél lukte. Of het weer tot een houdiniact komt, is afwachten. Hij doet het voor de buurt, want: ,,Ik ben een Gorzenees.’’ -
Energierekening
Mariëlle woont in een oude boerderij: ‘Als het buiten vriest, kan het in huis 12 graden worden’
Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. Vandaag: Mariëlle van der Leest - Kieboom (68) uit Reek, Noord-Brabant. -
Politie zoekt twee mannen die 93-jarige vrouw uit Maassluis beroofden van haar trouwringen en ketting
De politie zoekt twee mannen die op maandag 28 november vorig jaar de aanleunwoning van een 93-jarige vrouw binnendrongen. Ze roofden haar trouwring, de trouwring van haar schoonmoeder, een met saffieren bezette gouden ring en een gouden ketting met een parel.
-
Belasting terugkrijgen met de middelingsregeling: zo werkt het
In plaats van belasting betálen, belasting terugkrijgen. Dat kan (soms) door gebruik te maken van de middelingsregeling. Daarbij bereken je het gemiddelde inkomen van de afgelopen drie jaar en betaal je vervolgens over het gemiddelde belasting. Hoe werkt dat en wat levert het op? -
-
-
indebuurt.nl
Coen is eigenaar van de nieuwste platenzaak in Schiedam: 'Ik richt me op elektronische muziek'
Sinds afgelopen zomer is de Schiedamse Hoogstraat weer een platenzaak rijker. Maar niet zomaar een platenzaak: Nooit Gewoon is een winkel met voornamelijk elektronische muziek. “We richten ons voornamelijk op de dj scene,” laat manager Coen Ebbelinghaus weten. -
Wat is de beste e-reader? En hoeveel kost zo’n digitale bibliotheek? Check hier dé aanraders van dit moment
Een e-reader is een must-have voor boekenwurmen die weinig ruimte hebben om veel boeken te stapelen. Ook qua duurzaamheid (papier- en energieverbruik) kan zo'n toestel tellen. Expert Eric van Ballegoie van technologiesite Tweakers onderwierp verschillende e-readers aan een vergelijkingstest en tipt drie modellen, per budget en type gebruiker.
In samenwerking met indebuurt Vlaardingen