Kunstwerk versiert viaduct aan de Schiedamse Parkweg, panelen geven licht in het donker
De wanden van het viaduct aan de Parkweg in Schiedam zijn opgeleukt met metalen sfeerpanelen met bladmotief. De aannemer legt deze week de laatste hand aan de versiering. Zo wordt de elektra aangesloten want de panelen geven licht in het donker.
De versiering omkleedt de pijlers van de viaducten van de Hoekse Lijn en de A20. De Parkweg vormt een belangrijke verbinding tussen het centrum en het noordelijk deel van Schiedam.
Daarnaast wordt nog gewerkt aan het herinrichten van de weg en het fietspad. Snel- en langzaamverkeer maken anders dan voorheen gebruik van gescheiden doorgangen. De werkzaamheden zijn volgens planning voor de bouwvak gereed.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Nieuwe stadsdichter schrijft raamgedicht over belangrijke rol van de Bibliotheek Maassluis
-
PREMIUM22
Allerlaatste dag voor de acceptgiro. Maar je hoeft niet, zoals velen denken, per se online te bankieren
Vandaag is de laatste dag dat banken nog acceptgiro’s verwerken. Vanaf morgen is de betaalmethode definitief verleden tijd. Waarom verdwijnt de acceptgiro en wat zijn andere opties? Dat vragen we aan Berend Jan Beugel van de Betaalvereniging en Jurriën Beerda van ouderenorganisatie ANBO. ,,Veel consumenten realiseren zich niet dat er ook een alternatief is.” -
regiobytes
Ronnie Flex viert gouden plaat met maatje Flemming en Monique leest voor op kinderdagverblijf
Berichtjes van de sterren op sociale media: wij smullen ervan. Voor de rubriek Regiobytes struint de redactie het web voor je af voor de gekste, mooiste en opvallendste posts van bekende Nederlanders uit ons gebied. -
PREMIUM6
Hoe ontstaat MS? ‘Meeste mensen krijgen eerste verschijnselen rond hun 30ste’
Vandaag is het Wereld MS Dag. Wat zijn de symptomen van MS - voluit multiple sclerose - en kun je ooit genezen van deze chronische auto-immuunziekte? Prof. Dr. Guy Laureys, neuroloog in het Universitair Ziekenhuis Gent, geeft uitleg over het ziekteverloop. ,,Er is een genetische component, maar ook omgevingsfactoren kunnen het risico op MS vergroten.” -
PREMIUM
Sjoemelen met donaties werd als ‘normaal’ gezien: ‘De kerk krijgt geld, maar islamitische instellingen niet’
Als de belastingaangifte weer ingevuld moest worden, stonden er soms hele groepen collega's en vrienden in de rij voor de Islamitische Universiteit van Europa in Rotterdam. Daar werd jarenlang gestrooid met valse donatiebewijzen, waardoor particulieren veel geld terugkregen van de Belastingdienst. In totaal ging het om miljoenen euro’s. ,,Ik kreeg te horen dat dit als normaal werd gezien.”
-
Grote staalwerkzaamheden aan stoomzeesleper de Furie: ‘Kost enkele tienduizenden euro’s’
-
-
-
PREMIUMMet video2
Klushuis werd gemiddeld 111.000 euro meer waard, maar is het nu nog de moeite?
Een oud huis kopen, opknappen en vervolgens met veel winst weer doorverkopen. Dat doen onervaren klussers in het nieuwe televisieprogramma De moeite waard?!. Maar is het ‘flippen’ van een huis in deze tijd, met dalende huizenprijzen en hoge rentes, nog wel rendabel? -
Koepaardbrug moet worden gerenoveerd: zwaar verkeer voorlopig niet welkom
Uit onderzoek is gebleken dat de Koepaardbrug in Maassluis moet worden gerenoveerd. De brug kan verkeer zwaarder dan 45 ton of met een aslast van meer dan 10 ton niet meer aan. Dat moet daarom voorlopig een andere route kiezen.