Sollicitant Bauke (31) zingt: 'Mag ik dan bij jou werken, met veel plezier en zin?'

videoToen hij werd afgewezen voor een functie waar 170 mensen op hadden gereageerd, was Bauke Wolferink (31) uit Haaksbergen het zat. Hoe kon hij als werkzoekende opvallen? Ondertussen levert hij zelf het antwoord. Een video, waarin hij een eigen versie van 'Mag ik dan bij jou?' zingt, is ruim 12.000 keer bekeken. 

  1. Toen jongetje (7) overleed, kocht Bertus schild en zwaard voor bij de kist: ‘Hij moest als ridder begraven worden’
    PREMIUM
    Zicht op de dood

    Toen jongetje (7) overleed, kocht Bertus schild en zwaard voor bij de kist: ‘Hij moest als ridder begraven worden’

    Alles wat met de dood te maken heeft, is zijn werk geweest. Bertus Kostwinder uit Gouda (66) weet niet hoe hij zijn werk in één woord moet vatten. Hij werkte als beheerder van het mortuarium en als obductie-assistent, was docent op de politieschool en begeleidt nog altijd uitvaarten.
    Vinkeveen, Waddinxveen, Bergambacht, Montfoort, Zevenhuizen, Oudewater, Gouda, Leimuiden, Nieuwkoop, Bodegraven, Alphen aan den Rijn, Woerden