Mollema hervat seizoen in sterkbezette Route d'Occitanie
Bauke Mollema hervat zijn seizoen morgen in de Route d'Occitanie, een Franse etappekoers die van 1 tot en met 4 augustus wordt verreden. Zijn ploeg Trek-Segafredo heeft de Groninger opgenomen in de selectie naast onder anderen de Australiërs Richie Porte en Will Clarke.
Mollema (33) reed zijn laatste wedstrijd op 1 maart, de Royal Bernard Drome Classic. Daarna legde het coronavirus het wielerseizoen stil. Aan de rittenkoers in het zuiden van Frankrijk, eerder bekend als Route du Sud, neemt onder meer ook het Britse Ineos deel met een sterke ploeg. De Colombiaanse Tourwinnaar van 2019 Egan Bernal en viervoudig Tourwinnaar Chris Froome krijgen onder meer ondersteuning van de Nederlander Dylan van Baarle.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
11
Inbraken gebeuren in allerlei soorten woningen en buurten: zo laat je je huis veilig achter
-
Mathieu van der Poel duikt op met kaalgeschoren hoofd: ‘Hopelijk geen fotoshoot binnenkort’
Mathieu van der Poel heeft tijdens de hoogtestage in La Plagne met zijn ploeg Alpecin-Deceuninck gekozen voor een aerodynamisch kapsel. Op filmpjes op sociale media is te zien dat de Nederlander zijn hoofd heeft kaalgeschoren. -
PREMIUMEnergierekening
Frank: ‘De elektrische auto verbruikt per maand net zoveel als ons huis in de wintermaanden’
Frank Deleij (44) uit Alphen aan den Rijn investeerde flink en ging van het gas af: ,,Het geeft soms bijna een soort schuldgevoel.’’ Hoeveel geld besteed jij aan energie in huis? Hoe probeer je de kosten omlaag te brengen? Deze vragen stellen we elke week aan een Nederlander. -
PREMIUM
Huilen: teken van zwakte of genetisch bepaald? ‘Traankanaal zit lager bij mannen’
Huilen, janken, wenen, snikken en snotteren. Niks fijner dan ongecontroleerd de tranen laten stromen. Maar wat is nu de precieze functie van al die tranen? En waarom huilt de ene persoon al bij een tv-commercial en kan de ander geen traan laten op een begrafenis? Hoogleraar Ad Vingerhoets: ,,Het hormoon testosteron maakt het moeilijker om te huilen.’’ -
PREMIUM3
Column Thijs Zonneveld | Corona een griepje? Met griep rij je ook geen grote ronde uit
Columnist Thijs Zonneveld stelt dat de Giro-exit van Remco Evenepoel de enige juiste beslissing is. ,,Voor al die mensen die roepen dat corona maar een griepje is: kan best. Maar met griep rij je ook geen grote ronde uit.”
-
met video
Primoz Roglic stelt eindzege Giro d’Italia veilig, Romeinse slotetappe prooi voor oppermachtige Mark Cavendish
-
-
-
PREMIUMProfiel
Zoals Primoz Roglic de Tour de France verloor, zo wint hij nu de Giro
Met een bloedstollende tijdrit op Monte Lissaro trok Primoz Roglic (33) in extremis de Giro naar zich toe. Zoals hij de Tour de France van 2020 verloor, zo wint Roglic nu de Giro en tekent voor een nieuwe mijlpaal voor Jumbo-Visma. -
Podcast In het Wiel | ‘Wielrennen stelt nooit teleur’
Wát een slot van de Giro d’Italia was het. Lang was het deze ronde wachten op vuurwerk, maar deze zinderende tijdrit maakte erg veel goed. Michiel Elijzen en Hidde van Warmerdam blikken in deze podcast samen terug op de wonderlijke ontknoping in de 20stee etappe van de Giro d’Italia.