Auto's botsen voor verkeersregelaar op N212
Drie auto's zijn vanmiddag op elkaar gebotst op de N212 bij Wilnis. Het verkeer werd tegen gehouden door een verkeersregelaar toen de botsing ontstond.
Delen per e-mail
Drie voertuigen raakten hierdoor beschadigd. De inzittenden moesten gecontroleerd worden door het ambulancepersoneel. Over het letsel is niets bekend.
Up-to-date blijven van het laatste nieuws uit Woerden en omgeving? Schrijf je in voor de dagelijkse nieuwsbrief.
Verder in het nieuws
-
Dronken automobilist raakt vrachtwagen op A12
-
Rukwinden zorgen voor schade aan molen
Flinke rukwinden in Bodegraven hebben gezorgd voor schade aan een molen. -
SP Woerden heeft nieuwe voorzitter
Nel Hoetmer is de nieuwe voorzitter van de Woerden afdeling van de SP. -
60 woningen zonder water: Burgemeester Padmosweg Wilnis dicht door leiding breuk
De Burgemeester Padmosweg in Wilnis is zaterdagochtend afgesloten vanwege een breuk in de waterleiding. -
INDEBUURT Zo komt de nieuwe speeltuin in het brediuspark er ongeveer uit te zien
-
‘Vervang viaduct N201 bij Vinkeveen door tunnel’
Als het aan de gemeente De Ronde Venen ligt, verdwijnt het viaduct over de Herenweg in Vinkeveen. Er moet in de N201 een tunnelbak voor in de plaats komen. Daar zijn de leefbaarheid en luchtkwaliteit van het dorp bij gebaat. -
Oplaten feestballonnen mag in Oudewater
Het oplaten van de feestballonnen mag gewoon in Oudewater. Een meerderheid in de gemeenteraad zag niets in het voorstel van ChristenUnie-SGP om dit te verbieden. -
Column Zelfscanner
Zoals u weet kom ik graag in de Hema. En omdat ik nog geen kerstballen had in de vorm van frietzak of een teenslipper moest ik er weer eens zijn.
In samenwerking met indebuurt Woerden