Duikers redden inzittenden van zinkende auto
Twee duikers keken vanmiddag raar op toen rond 17:00 uur een auto zomaar de Vinkeveense Plassen in reed. De auto reed over het parkeerterrein en sloeg af bij een boothelling het water in.
De duikers bedachten zich geen moment en sprongen met hun duikpak direct het water in. De inzittenden klommen op het dak van de auto. De duikers hebben de auto naar de tuin van een villa aan de Baambrugse Zuwe geduwd waar de inzittenden veilig en zelfs droog op de kant konden klimmen.
De inzittenden zijn via de voorkant van een villa over een hek geklommen waarna de politie ze heeft opgevangen. De auto zonk vervolgens naar de bodem van de Vinkeveense Plassen. Niemand raakte gewond.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
Bouw van honderden huizen in regio loopt flinke vertraging op, aantal projecten zelfs geschrapt
Honderden nieuwbouwwoningen in onze regio lopen forse vertraging op, omdat projectontwikkelaars de bouw financieel niet rond kunnen krijgen. Een deel van de projecten is zelfs (tijdelijk) geschrapt. -
Enrico heeft 150 meter hoge windmolen voor zijn huis staan: kun je ziek worden van deze ‘joekels’?
-
Oproep aan Woerden om zich hard te maken tegen houtrook: ‘Duidelijk maken dat het ernst is met gezondheid’
Een sprankje hoop voor mensen die last hebben van de houtkachel van buurtbewoners. De oppositie in de gemeenteraad van Woerden wil dat serieus gekeken wordt naar aansluiting van de gemeente bij het Schone Lucht Akkoord. ,,Dat akkoord beoogt de luchtkwaliteit te bevorderen’’, zegt initiatiefnemer Wilma de Mooij (WeDo Politiek). -
PREMIUM
Restaurant De Kade begint met kerstbomenverkoop: ‘We zetten alles op alles om te overleven’
Menigeen knutselt momenteel nog hard aan een sinterklaassurprise, maar bij De Kade in Woerden zijn ze al in kerstsfeer. Het kindvriendelijke restaurant verkoopt sinds vandaag kerstbomen. Zo hopen de eigenaren nog wat omzet binnen te sprokkelen. -
Beter Eten
Maca-poeder zou wonderen doen in de slaapkamer, maar ‘sekskroket’ werkt misschien beter
In de rubriek Beter Eten schrijft gezondheidsjournalist Tijn Elferink over wat hem opvalt op het gebied van eten en drinken. Een Peruaans poedertje zou zorgen voor een boost van je libido. Waarom je een spannende avond toch beter met een sekskroket kunt beginnen.
-
PREMIUMeigen tuin eerst
Dit moet je weten over snoeien: ‘Bomen en struiken hebben geen voordeel bij het afhakken van ledematen’
Snoeien, stekken, planten, verpotten, zaaien en schoffelen. Tuingoeroe Romke van de Kaa helpt een handje. -
-
-
FC Urecht-aanvaller Douvikas mag zich vanwege blessure Dost ook tegen AZ laten zien
Tasos Douvikas start zaterdagavond opnieuw in de basis bij FC Utrecht, dat de lastige uitwedstrijd tegen AZ wacht. Zijn concurrent Bas Dost is nog altijd niet inzetbaar in het elftal van Michael Silberbauer. ,,Ik ben blij dat ik mezelf mag laten zien”, stelt de Griek. -
Is mijn voorschotbedrag wel of niet aangepast naar het prijsplafond?
De overheid heeft besloten consumenten op weg te helpen met de hoge energieprijzen. Begin dit jaar is daarom het prijsplafond ingegaan, waardoor je een maximaal tarief betaalt voor energie. Betekent dit dat het voorschotbedrag nu ook is aangepast? Twee experts leggen uit hoe het zit.