Pastelkleurige bouwblokken in steenvorm, geweven regenbogen met franjes voor aan de muur en een pinguïn-in-ei om in bad mee te spelen. Zomaar een greep uit de verrassende collectie van Kleine Gastjes, een magneet voor kinderen.
RedactieLaatste update:27-04-21, 14:04
Wekelijks schrijven we in ‘Voor de heb’ over de leukste, nieuwste, gekste en meest trendy winkels in het Groene Hart
Het aanbod speelgoed, kinderkamerdecoratie en verzorgingssets is samengesteld door Dennis Caerteling uit Montfoort. Bij de vader van twee meiden, 3 en 6 jaar, bestond al langer de wens om, naast zijn reguliere werk als business analist voor de horecasector, iets héél anders te doen.
,,Ik wilde graag een webshop starten maar wel met producten waar ik zelf achter sta’’, verklaart de ondernemer. ,,Goede kwaliteit en een origineel aanbod. Nu nog zijn dat veertig producten maar dat zal zeker verder groeien. Het is de sport om steeds weer nieuwe hebbedingen te vinden die écht anders zijn.’’
Kleine Gastjes moet vooral producten bieden waar kinderen én ouders enthousiast van worden. Dennis: ,,Met mijn jarenlange ervaring in de horeca staan gastvrijheid, service en kwaliteit op nummer één, twee en drie.’’
Lage prijzen
Na een voorzichtige start met kleurrijke, koddige rammelaars kwamen daar wanddecoraties, posters, verzorgingsproducten en bijzonder speelgoed bij. ,,De prijzen wil ik laag houden, tot twintig euro. Het is een uitdaging om te zoeken naar artikelen die dus kwalitatief goed zijn maar toch origineel. Mijn twee dochters zijn testpanel en ze inspireren mij. Zij proberen altijd alles uit. Dan ontdek ik pas of het écht leuk en functioneel is. Als ze iets voor een langere tijd leuk vinden, dan is het geschikt.’’
Een snelle groei heb ik niet voor ogen, ik vind het vooral belangrijk dat het aanbod verrassend blijft
Dennis Caerteling
Wie door de website bladert en tot aankoop van bijvoorbeeld een Okke de Olifant-rammelaar, stoer bandana slabbetje of fleurige regenboog overgaat, kan rekenen op een passende verpakking. ,,Daar besteed ik veel aandacht aan. Het moet er vrolijk, verzorgd en feestelijk uitzien zodra je de bestelling thuis ontvangt’’, vindt Dennis.
Een maand na oprichting weten steeds meer ouders Kleine Gastjes te vinden. ,,Ik ga nu pas aan de slag met promotie op sociale media. Een snelle groei heb ik niet voor ogen, ik vind het vooral belangrijk dat het aanbod verrassend blijft.’’
Onze excuses
Helaas kunnen wij deze social post, liveblog of anders niet tonen omdat het één of meerdere social media-elementen bevat. Aanvaard de social media-cookies om deze inhoud alsnog te tonen.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.