PREMIUM
Martin (30) kan aan de slag als fietsenmaker, maar hij dreigt met zijn gezin te worden uitgezet naar Armenië
Een Armeens gezin dat in Rotterdam woont, dreigt Nederland uitgezet te worden, terwijl de asielzoeker in Montfoort aan de slag kan als fietsenmaker. ,,Niemand wil fietsenmaker worden en Martin is het. Ik geef de IND zwart-op-wit een baangarantie, maar ik loop tegen een muur op’’, zegt Diede Brekelmans van Cheapassbikes.
Het bedrijf in Montfoort geeft duizenden achtergelaten (wees)fietsen een tweede leven. Ze worden in het bedrijf schoongemaakt en gerepareerd. Ze zijn daarna ‘als nieuw’ om te worden verkocht. Dat is duurzaam, vindt Cheapassbikes, want dan hoeven er minder nieuwe fietsen geproduceerd te worden.
Gratis onbeperkt toegang tot Showbytes? Dat kan!
Log in of maak een account aan en mis niks meer van de sterren.Lees Meer
-
klik hier
Volg AD Groene Hart op Instagram!
-
INDEBUURT.NL
Lekker culinair uitje! Dit is het menu tijdens Vermaak met Smaak
-
Boetegevaar voor SUV's en Tesla-rijders in Duitsland
Eigenaren van een SUV en sommige Tesla-modellen lopen in Duitsland het risico op een bekeuring. Ze zijn bij wegversmallingen in overtreding als ze op de linkerbaan rijden. -
De digitale krant
-
Check hier al het regionale sportnieuws
-
Tikkie lanceert functie voor uitgaven van groepen: ‘We vonden dit een logische stap’
Betaaldienst Tikkie lanceert vandaag een nieuwe functie: Groepie. Daarmee kunnen groepen hun uitgaven bijhouden en de kosten van bijvoorbeeld een vrijgezellenfeest, groepsvakantie of huisboodschappen eenvoudig verrekenen met, jawel: een tikkie. -
PREMIUMDE GOUDEN POLLEPEL
Keuzestress? In dit restaurant kun je dan de chef voor je laten beslissen
Even denken we met drie jonge vrouwen op een filmset beland te zijn. De bediening helpt ons uit de droom. Een oneven aantal te delen heerlijke hapjes maakt het ons lastig. Een meeuw denkt zijn slag te kunnen slaan. -
Koken & Eten
Bramen uit de natuur plukken? Hier moet je op letten voor je begint
In augustus en september is het bramenseizoen, wat betekent dat je ze weer in overvloed in de natuur kunt vinden. Sommige mensen gaan er dan ook op uit om ze te plukken. Maar kun je dit zonder risico’s doen? Hier moet je eerst even op letten voordat je aan het plukken slaat.